pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Tajemnica szopy nad Wigrami

Autor książki:

Katarzyna Barcikowska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 226 s.
Wymiar: 195x121 mm
EAN: 9788382196047
ISBN: 978-83-8219-604-7
Data: 2022-01-19
Cena wydawcy: 31.99 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Józefinka każde wakacje spędza pod namiotem nad jeziorem Wigry. Co roku razem z przyjaciółmi przeżywają mnóstwo niesamowitych przygód. Tegoroczny wyjazd od początku zapowiada się wyjątkowo pewnego dnia dzieci odkrywają, że niedaleko w lesie pojawił się tajemniczy budynek bez okien i drzwi. W jego okolicy rozlegają się budzące grozę odgłosy. Miejscowi twierdzą, że w tym miejscu znajdował się cmentarz poległych w dawnych czasach jaćwieskich wojowników. Dzieciaki nie mają ochoty na spotkanie z duchami, ale kiedy nocą tajemniczy osobnik wykrada im wszystkie słodycze, żarty się kończą. Przyjaciele rozpoczynają śledztwo i zastawiają na wroga sprytną pułapkę
Co-to-jest zapytała, cedząc słowa, aby pytanie zabrzmiało bardzo groźnie.
Nie poznajesz, mamo, to przecież Józefinka. Odnawiam ją biologicznie odpowiedział Teoś. Miała się leraksować, ale przyszła Malinka i zaczęła tak strasznie wrzeszczeć, że z leraksu to już raczej nici.
Co-TO-jest ! powtórzyła jeszcze dobitniej mama chłopca, wskazując palcem na wijące się na ciele Józefinki robale.
Pijawki. Najnowszy krzyk mody. Ludzie się nimi odnawiają, za ciężkie pieniądze, sama mówiłaś. Jak byliśmy razem na plaży, nałapałem ich trochę do słoika i proszę, Józefinka będzie jak nowa.

Książka "Tajemnica szopy nad Wigrami" - Katarzyna Barcikowska - oprawa miękka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 226 stron i została wydana w 2022 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]