pokaz koszyk
autor tytuł  24h
Szkaplerz, który uzdrawia. Zielony szkaplerz Maryi. Modlitwenik - o. Stanisław M. Kałdon OPSzkaplerz, który uzdrawia. Zielony szkaplerz Maryi. Modlitwenik - o. Stanisław M. Kałdon OP

Szkaplerz, który uzdrawia. Zielony szkaplerz Maryi. Modlitwenik

autor:
książka

Wydawca: Wydawnictwo M
Oprawa: miękka
Ilość stron: 104 s.
Wymiar: 110 x 160 mm
EAN: 9788372216854
ISBN: 83-7221-685-1
Data: 2006-07-19
Cena wydawcy: 9.90 zł
pozycja niedostępna

Opis produktu:

Zielony Szkaplerz Niepokalanego Serca Maryi to tylko dwa obrazki na jednym kawałku zielonego sukna. Justyna Bisqueyburu, w dwudziestym drugim roku życia, postanowiła poświęcić się Bogu w Zgromadzeniu Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego á Paulo. Podczas pierwszych rekolekcji miała widzenie - ukazała się jej Najświętsza Maryja Panna. W prawej ręce trzymała swoje serce, a w drugiej rodzaj Szkaplerza, składający się z jednego kawałka zielonej materii. Na jednej stronie był wizerunek Najświętszej Dziewicy na drugiej, rozpłomienione serce. Wokoło był napis: SERCE NIEPOKALANE MARYI, MÓDL SIĘ ZA NAMI TERAZ I W GODZINĘ ŚMIERCI NASZEJ. Siostra zrozumiała, że ten nowy Szkaplerz powinien wpływać na nawrócenia, powinien jednać śmierć szczęśliwą i dlatego trzeba go jak szybko zrobić i rozdawać z ufnością. Panna Maryja powiedziała: Szkaplerz ten nie jest podobny do innych Szkaplerzy znanych w Kościele świętym. Wystarczy, by był poświęcony przez kapłana i noszony przez osobę, o której nawrócenie czy uleczenie chodzi. Zielony szkaplerz był dwa razy potwierdzony prywatnie przez Papieża Piusa IX. Wszelkie konieczne aprobaty, łącznie z zatwierdzeniem Szkaplerza przez Ojca Świętego Piusa IX, zostały uzyskane, więc siostry mogły go wykonywać i rozdawać bez przeszkód.

Wierne zastosowanie się do wskazówek Niepokalanej i używanie Szkaplerza okazało się bardzo skuteczne. Do tej pory nie przestaje on działać niezliczoną ilość nawróceń, a nawet uzdrowień.

Oceń, napisz recenzję/opinię
  Bądź pierwszy - napisz opinię!

Zobacz również inne podobne pozycje dostępne w księgarni:

Modlitewnik. Niepokalana Wszechpośredniczka Łask. - Tomasz Ponikło
Tomasz Ponikło (red.)
Modlitewnik. Niepokalana Wszechpośredniczka Łask.
Rok wydania: 2014
Oprawa: miękka
Koronka szkaplerzna do Najświętszej Maryi Panny - Jan Ewangelista Krawczyk OCD
Jan Ewangelista Krawczyk OCD (red.)
Koronka szkaplerzna do Najświętszej Maryi Panny
Rok wydania: 2011
Oprawa: miękka