pokaz koszyk
Szukaj:
autor tytuł  24h
»
»
»
Szczęście czy fart?
książka:

Szczęście czy fart?

Dane szczegółowe:
Wydawca: Amber
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 160 s.
Wymiar: 126x200 mm
EAN: 9788324149919
ISBN: 9788324149919
Data: 2014-12-11
pozycja niedostępna

Szczęście czy fart? - opis wydawcy:

Na życzenie czytelników nowe wydanie książki sprzedanej w 2004 roku w ponad 16 000 egzemplarzy Wspaniały prezent, książka, która poprawia nastrój, do której się wraca.

Cudowne! Ta książka krzepi duszę! Powiastka fi lozofi czna stanie się klasyką literatury biznesowej! A zafascynuje wszystkich: dorosłych i dzieci, jak Mały Książę.

Philip Kotler, ojciec nowoczesnego marketi ngu, autor bestsellerowych poradników i podręczników akademickich, m.in.: Marketi ng, Marketi ng narodów, Marketi ng od A do Z Ta książka w 2004 roku podbiła świat! Ukazała się w ponad 50 krajach i trafi ła na najwyższe miejsca światowych list bestsellerów.

Jej premiera w Polsce z udziałem autorów uświetniła obchody 15-lecia Wydawnictwa AMBER. Dziś wznawiamy na nasze 25-lecie.

Piękna, mądra przypowieść pełna inspirujących aforyzmów, ujawnia tajemnicę szczęścia, właśnie szczęścia, nie fartu. Szczęścia, które można stworzyć samemu, tworząc mu odpowiednie warunki .

Dwaj przyjaciele spotykają się po latach. Jeden odziedziczył wielką fortunę, ale stracił wszystko. Miał pecha Drugi zaczynał od zera i odniósł sukces. Miał fart Tak właśnie myśli ten, któremu się nie powiodło. I dlatego ten, któremu się powiodło, opowiada przyjacielowi pewną legendę...

To książka niezwykła, bo powstała z doświadczeń niezwykłych ludzi: nauczycieli i architektów sukcesów wielu fi rm, światowych gigantów.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję!
Alex Rovira Celma, Fernando Trias de Bes - autor m.in.:
Szczęście czy fart? - okładka książki
Szczęście czy fart? Fernando Trias de Bes, Alex Rovira Celma;
Kolekcjoner dźwięków - okładka książki
Kolekcjoner dźwięków Fernando Trias de Bes;
Wtorek, 19 Marca 2019 roku.