pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Sygnał do szumu. Seria: Mistrzowie komiksu

Autor książki:

Neil Gaiman

Dane szczegółowe:
Wydawca: Egmont
Rok wyd.: 2009
Oprawa: twarda
Ilość stron: 96 s.
Wymiar: 220x300 mm
EAN: 9788323725220
ISBN: 978-83-2372-522-0
Data: 2009-03-13
pozycja niedostępna

Opis książki:

Kolejny na polskim rynku bestsellerowy komiks Neila Gaimana i Dave a Mc Keana, artystów, którzy od wielu lat współpracują ze sobą, tworząc opowieści graficzne, książki i filmy.
Sygnał do szumu zrobił na czytelnikach angielskich i amerykańskich tak wielkie wrażenie, że wznawiano go w kilku różnych wersjach komiksowych, doczekał się adaptacji radiowej i teatralnej, a niedługo może zostać sfilmowany.
Gdzieś w Londynie umiera na raka reżyser filmowy. Nie zamierza się leczyć. Chce wykorzystać ostatnie dni, by napisać scenariusz filmowy - największe dzieło swego życia.
Akcja filmu ma się dziać w małej europejskiej wiosce w ostatniej godzinie 999 roku. Bohaterowie czują, że to ich ostatnia godzina, i że z nadejściem północy nastąpi koniec świata.
Czy reżyserowi uda się napisać tę historię, czy ukończy scenariusz filmu, którego nikt nigdy nie zrealizuje?
Oto przejmująca opowieść o ostatnich dniach życia zarówno artysty, jak i wymyślonych przez niego bohaterów.
Album odzwierciedla wspólne Gaimanowi i Mc Keanowi przekonanie, że we współczesnym świecie ważne sprawy są nieustannie zagłuszane przez wszechobecny szum informacyjny.

Książka "Sygnał do szumu. Seria: Mistrzowie komiksu" - Neil Gaiman - oprawa twarda - Wydawnictwo Egmont. Książka posiada 96 stron i została wydana w 2009 r.