pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Święty Jan Paweł II wpisany w nasze walki i zwycięstwa

Autor książki:

Jan Śledzianowski

Dane szczegółowe:
Wydawca: Jedność
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 650 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788381446778
ISBN: 978-83-8144-677-8
Data: 2022-04-12
25.93  39.00  13.07 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Pogrążony w banalności i uśpiony, współczesny człowiek przestał wierzyć w cud innego życia. Odcięty od duchowości przeżywa swoje dni w lęku i smutku. Tymczasem przemiana życia jest możliwa i - jest cudownie prosta. Kościół (zamiast narzekać na pustkę i nihilizm współczesnej kultury) powinien śpieszyć na ratunek tym, którym odebrano wiarę w Boga, a przez to również wiarę w siebie i sens własnego życia.

Dobrze więc, że mamy Papieża, że Święty Jan Paweł II wciąż wskazuje nam drogę do nieba. I dobrze, że po książce Z polskiej rodziny wyszedł i miłością ogarnął świat (maj 2020), ks. Jan Śledzianowski zaprasza nas na kolejne spotkanie z Janem Pawłem Wielkim. Z Papieżem wpisanym w nasze walki i zwycięstwa
W naszych ciekawych czasach, kiedy w Kościele trwa synod o synodalności, warto zaprosić na spotkania synodalne Jana Pawła II, który przypomni, w jaki sposób naprawdę kochać Kościół i ojczyznę, który jako pielgrzym wyruszył na krańce świata, by wszystkich głosić Dobrą Nowinę o zbawieniu Warto pielgrzymować ze Świętym Janem Pawłem II, który jest papieżem rodziny, papieżem nadziei i świadkiem Bożego miłosierdzia. Najnowsza książka Księdza Profesora Jana stanowi doskonałą pomoc dla tych, którym droga jest pamięć o Świętym Papieżu. Dla wszystkich, którzy pragną odpowiedzieć na papieskie: Otwórzcie drzwi Chrystusowi!.

Książka "Święty Jan Paweł II wpisany w nasze walki i zwycięstwa" - Jan Śledzianowski - oprawa miękka - Wydawnictwo Jedność. Książka posiada 650 stron i została wydana w 2021 r. Cena 25.93 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]