pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Księgarnia »
Książki »
»
Struktura duchowości
książka:

Struktura duchowości

Dane szczegółowe:
Wydawca: Karakter
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 112 s.
Wymiar: 140x210 mm
EAN: 9788328356597
ISBN: 978-83-2835-659-7
Data: 2019-10-18
19.53  29.90  10.37 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Struktura duchowości - Agnieszka Ornatowska - opis książki:

Niezliczone są drogi rozwoju duchowego, na które wkraczają ludzie zmęczeni nieustającą gonitwą współczesnego świata. Z różnych powodów i na różnym etapie życia, jednak prędzej czy później wielu z nas zaczyna stawiać sobie pytania o sens i cel życia. Zwalniamy, uspokajamy się, oddychamy głębiej, a potem ruszamy na poszukiwanie własnej duchowości. Pomocą i radą służyć nam mają rozmaici nauczyciele, guru i kapłani. Oczekujemy od nich prostych odpowiedzi, jasnych instrukcji, a co otrzymujemy? Zwykle dużo informacji, zawiłych tłumaczeń, które może i brzmią mądrze, ale do celu nas nie doprowadzą.

Teoria duchowości nie uczyni Cię człowiekiem ducha. Sprawi to dopiero praktyka. Jednak niekoniecznie taka, jaką zalecają rozmaici oświeceni. Usłyszysz od nich: oczyszczaj się, medytuj, przerabiaj lekcje, wzmacniaj osobistą moc, wykonuj rytuały... Zamiast obiecywanej wolności otrzymasz kolejne obowiązki do wykonania. A przecież nie o to chodzi! Droga duchowa ma Ci przynieść poczucie sensu, spokój, radość życia, wolność, wreszcie - szczęście, stan, w którym nic nie musisz, a wszystko możesz. Dążenie do niego jest określone w pewnej strukturze, powtarzalnej dla wszystkich duchowych praktyk. Poznaj tę strukturę, zrozum ją, a potem wybierz własną technikę czy ideę, dzięki której osiągniesz swój cel.

O autorze
Agnieszka Ornatowska - psycholog, trener NLP, autorka wielu poradników, które uczą praktycznych zastosowań NLP i hipnozy, w tym książek: Droga do wewnętrznej równowagi, czyli jak wyluzować i pozbyć się stresu, Etyczna manipulacja, czyli jak sprawić, żeby ludzie naprawdę Cię lubili, NLP w balerinkach, czyli jak prosto, łatwo i przyjemnie zostać szczęśliwą kobietą. Od prawie 20 lat poznaje oraz praktykuje różne dziedziny duchowości - od hawajskiej huny po nurty słowiańskie, od głębokich medytacji po magiczne rytuały w pełni księżyca, od run po karty anielskie - a zdobyte w ten sposób wiedzę i umiejętności wykorzystuje do skutecznego przeprowadzania przez drogę rozwoju duchowego.

Książka „Struktura duchowości” - oprawa miękka - Wydawnictwo Karakter.

Książka posiada 112 stron i została wydana w 2019 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Struktura duchowości"
Agnieszka Ornatowska - autor m.in.:
Fantastyczna czterdziestka! Poradnik - okładka książki
Fantastyczna czterdziestka! Poradnik pozytywnego... Agnieszka Ornatowska, Bogusław Stępień;
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne:
Rodzina i Ty - okładka książki
Rodzina i Ty Katarzyna Termińska
Psychologia współczesnego człowieka - okładka książki
Psychologia współczesnego człowieka Bożena Janda-Dębek (red.)
Psychologia wychowawcza. Tom 2 - okładka książki
Psychologia wychowawcza. Tom 2 Maria Przetacznik-Gierowska, Ziemowit Włodarski