pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Strażnik Świętego Papieża. Świadectwo o Janie Pawle II

Autor książki:

Andreas Widmer

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo AA
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 256 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788378643920
ISBN: 978-83-7864-392-0
Data: 2014-03-12
Cena wydawcy: 29.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Niesamowite świadectwo świętości Jana Pawła II, przekazane przez bezpośredniego świadka, człowieka, który jako szwajcarski gwardzista stał tuż przy boku papieża. To poruszające świadectwo, ukazujące w jaki sposób świętość Jana Pawła II inspirowała go iwciąż nie przestaje go inspirować, nawet w najtrudniejszych momentach jego życia, dając mu siłę do walki oto, co święty papież nazwał wysokimi standardami zwyczajnego chrześcijańskiego życia. Mam wielka nadzieje, że książka przybliży wielu ludzi do Jana Pawła II, a przez niego do Chrystusa, któremu święty Papież, przez zawierzenie Matce Bożej, poświęcił całego siebie, aż po ostatnia chwile swojego życia na tym świecie.

kardynał Raymond Burke, Prefekt Najwyższego Trybunału Sygnatury Apostolskiej Ta fascynująca i bardzo osobista historia spotkań pewnego szwajcarskiego gwardzisty z Janem Pawłem II ujmuje czytelnika spojrzeniem na nieznane fakty z życia i pracy papieża oraz jego osobistych strażników. Niezwykłe spotkania z papieżem ukształtowały życie i spojrzenie Andreasa Widmera na wiarę, rodzinę i prace - począwszy od służby w Gwardii Szwajcarskiej, aż po prace w charakterze prezesa zarządu wielkich firm. Dobre i prawdziwe kierowanie ludźmi wymaga pojednania naszego życia zawodowego z życiem duchowym, zaś święty Papież i prezes Widmer to dwaj ludzie, którzy pokazują, jak wpraktyce wygląda to na co dzień.

Imaculée Ilibagiza, autorka biograficznej książki Ocalona aby mówić, świadectwa zbrodni ludobójstwa w Rwandzie w1994 roku, wczasie wojny miedzy plemionami Tutsi i Hutu. Działaczka na rzecz praw człowieka, laureatka Nagrody Pojednania i Pokoju im. Mahatmy Gandhiego.

Książka "Strażnik Świętego Papieża. Świadectwo o Janie Pawle II" - Andreas Widmer - oprawa miękka - Wydawnictwo AA. Książka posiada 256 stron i została wydana w 2014 r.