pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Stop Dopalaczom. Pozory legalności i narkotykowy charakter dopalaczy

Autor książki:

Halina R. Zięba, Stefan Ball

Dane szczegółowe:
Wydawca: Medyk
Rok wyd.: 2011
Oprawa: miękka
Ilość stron: 102 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788389745880
ISBN: 978-83-8974-588-0
Data: 2016-09-06
pozycja niedostępna

Opis książki:

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozycją wydawniczą "Stop dopalaczom". Scenariusz do dopalaczowego dramatu napisało samo życie - w postaci licznych zatruć młodych ludzi, trafiających w ciężkim stanie do szpitalnych ośrodków odtruwania. Nie wszystkich niestety udało się uratować. Nie mamy wątpliwości, że przeczytanie tej książki rozwieje jakiekolwiek niejasności dotyczące narkotykowej natury dopalaczy i delegalizacji ich sprzedaży.

Publikacja zawiera podstawowe informacje dotyczące problemów dopalaczy: krótką charakterystykę biochemiczną i toksykologiczną najbardziej znanych substancji psychoaktywnych obecnych w komercyjnych mieszankach; zwięzłą analizę problemów psychicznych i społecznych związanych z rozprowadzaniem dopalaczy; zachowania nastolatków i charakterystykę grup społecznych najbardziej narażonych na kontakt i uzależnienie od dopalaczy; podstawowe dane z zakresu problemów legislacyjnych w walce z dopalaczami.

Książka "Stop Dopalaczom. Pozory legalności i narkotykowy charakter dopalaczy" - Halina R. Zięba, Stefan Ball - oprawa miękka - Wydawnictwo Medyk. Książka posiada 102 stron i została wydana w 2011 r.