pokaz koszyk
tylko: autor tytuł  24h
książka:

Stany nagłe

Dane szczegółowe:
Wydawca: Medical Tribune Polska
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 336 s.
Wymiar: 125x190 mm
EAN: 9788364153112
ISBN: 9788364153112
Data: 2014-10-02
pozycja niedostępna

Stany nagłe - Tomasz Hryniewiecki - opis książki:

Tak, to już trzecie wydanie Stanów nagłych, co można ocenić jako wielki sukces. Sukces, który nie byłby możliwy bez Czytelników, Autorów, Wydawnictwa i Redaktorów, którym serdecznie dziękuję. Książka, którą trzymają Państwo w ręku, została zaktualizowana zgodnie z najnowszymi danymi i wytycznymi oraz znacznie rozszerzona, także o zupełnie nowe zagadnienia (transfuzjologia, urologia). Na końcu większości rozdziałów umieszczono listy kontrolne, które mają ułatwić szybkie podejmowanie decyzji.

Głównym zadaniem książki pozostaje udostępnianie nowoczesnych i aktualnych wiadomości nie-zbędnych w leczeniu stanów nagłych. Jak zawsze adresowana ona jest do wszystkich lekarzy, studentów i pielęgniarek, także tych, którzy na co dzień mają do czynienia tylko z wycinkiem ogromnej wiedzy, jaką jest interna.

Poszczególne rozdziały przygotowali wysokiej klasy eksperci i jednocześnie lekarze praktycy, często w dalszym ciągu dyżurujący na oddziałach specjalistycznych, oddziałach intensywnej opieki i w izbach przyjęć. Wobec rozległości problematyki stanów nagłych i skrótowego charakteru publikacji może być ona tylko podręczną pomocą w wybranych sytuacjach. Mam nadzieję, że sprowokuje do pogłębienia wiedzy i sięgania po najnowsze artykuły naukowe.

prof. nadzw. dr hab. med. Tomasz Hryniewiecki kierownik Kliniki Wad Nabytych Serca Instytutu Kardiologii w Warszawie

Książka Stany nagłe - oprawa miękka - Wydawnictwo Medical Tribune Polska.

Książka posiada 336 stron i została wydana w 2014 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Stany nagłe"
Kupujący tę pozycję zamówili również: