pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Sporządzanie środków odwoławczych i innych środków zaskarżenia w postępowaniu...
Tytuł książki:

Sporządzanie środków odwoławczych i innych środków zaskarżenia w postępowaniu karnym i karnoskarbowym. Komentarz praktyczny z orzecznictwem. Wzory pism procesowych

Autor książki:

Hanna Paluszkiewicz

Dane szczegółowe:
Wydawca: C H Beck
Rok wyd.: 2015
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 526 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788325574369
ISBN: 978-83-2557-436-9
Data: 2015-07-09
Cena wydawcy: 179.00 złpozycja niedostępna
Produkty podobne:

Sporządzanie środków odwoławczych i innych środków zaskarżenia w postępowaniu karnym i karnoskarbowym. Komentarz praktyczny z orzecznictwem. Wzory pism procesowych - Hanna Paluszkiewicz - opis książki:

Prezentowana pozycja omawia całościowo problematykę sporządzania środków odwoławczych i innych środków zaskarżenia w postępowaniu karnym i karnoskarbowym.

Niniejsza publikacja uwzględnia wszystkie najnowsze zmiany ustawy - Kodeks postepowania karnego oraz ustawy - Kodeks karny skarbowy, w tym m.in.:
zmiany wynikające z obszernej nowelizacji Kodeksu karnego (Druk sejmowy Nr 2393), która wejdzie w życie 1.7.2015 r., i która nowelizuje nie tylko KPK, ale także częściowo nowelę do KPK z 27.9.2013 r. (Dz. U. z 2013 r. poz. 1247) oraz Kodeks karny skarbowy,
zmiany Kodeksu karnego skarbowego wynikające z ustawy z 29.8.2014 r. o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych, ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2014 r. poz. 1328), która obowiązuje od 1.1.2015 r.

Prezentowana publikacja:
- adwokatom i radcom prawnym ułatwi skuteczne złożenie środka odwoławczego/zaskarżenia dzięki praktycznym wskazówkom Autorki,
aplikantom zapewni fachowe przygotowanie się do składania środków odwoławczych/zaskarżenia,
zawiera przykłady wzorów środków odwoławczych/zaskarżenia oraz najnowsze orzecznictwo poświęcone temu tematowi,
- stanowi profesjonalną i nieocenioną pomoc w sporządzaniu pism w konkretnych sprawach w postępowaniu karnym lub karnoskarbowym zgodnie z wymaganiami formalnymi,

- ukazuje najczęstsze problemy, powstałe w związku ze sporządzaniem danego pisma, ułatwiając zarówno stronom, jak i pełnomocnikom procesowym zrozumienie zawiłości procedury karnej.

Książka jest adresowana przede wszystkim do aplikantów wszystkich zawodów prawniczych, a także adwokatów występujących w postępowaniach karnych i karnoskarbowych oraz radców prawnych, a także dla sędziów i prokuratorów.

Książka „Sporządzanie środków odwoławczych i innych środków zaskarżenia w postępowaniu karnym i karnoskarbowym. Komentarz praktyczny z orzecznictwem. Wzory pism procesowych” - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo C H Beck. Książka posiada 526 stron i została wydana w 2015 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce ""
Hanna Paluszkiewicz - autor m.in.:
Postępowanie karne - okładka książki
Postępowanie karne Katarzyna Dudka, Hanna Paluszkiewicz;
Problematyka obrotu fakturami wystawionymi - okładka książki
Problematyka obrotu fakturami wystawionymi w sposób... Sebastian Kowalki, Hanna Paluszkiewicz, Olaf Włodkowski;
Postępowanie karne - okładka książki
Postępowanie karne Katarzyna Dudka, Hanna Paluszkiewicz;