pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Śmiertelni nieśmiertelni

Autor książki:

Ken Wilber

Dane szczegółowe:
Wydawca: Czarna Owca
Rok wyd.: 2021
Oprawa: twarda
Ilość stron: 600 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788382520491
ISBN: 978-83-8252-049-1
Data: 2021-08-11
35.27 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Oparta na faktach opowieść o miłości, cierpieniu, życiu, śmierci i wyzwoleniu.

Śmiertelni nieśmiertelni to najpopularniejsza i najbardziej poruszająca książka Wilbera. Stanowi zapis niezwykłej historii miłości dwojga ludzi, którzy pokochali się "od pierwszego dotknięcia". Tę piękną i bardzo osobistą opowieść o przeżyciach, jakich doświadczyli Ken i Treya, wspólnie zmagając się z jej nieuleczalną chorobą, przeplatają objaśnienia i komentarze Wilbera do wielkich tradycji duchowych, od chrześcijaństwa po hinduizm i buddyzm. Autor prowadzi rozważania o istocie medytacji, o związkach psychoterapii i duchowości oraz o naturze zdrowia i umiejętności uzdrawiania.

Ken Wilber - jeden z najpopularniejszych i najbardziej wpływowych współczesnych amerykańskich myślicieli, socjolog, psycholog i teoretyk systemów, uważany za twórcę integralnej teorii świadomości oraz psychologii transpersonalnej. Autor wielu książek, które zostały przełożone na ponad dwadzieścia języków. Dotychczas w Polsce ukazały się: Śmiertelni nieśmiertelni, Krótka historia wszystkiego, Niepodzielone, Eksplozja świadomości, Jeden Smak, Psychologia integralna, Małżeństwo rozumu z duszą, Spektrum świadomości i Boomeritis.

Książka "Śmiertelni nieśmiertelni" - Ken Wilber - oprawa twarda - Wydawnictwo Czarna Owca. Książka posiada 600 stron i została wydana w 2021 r. Cena 35.27 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.