pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Skrypty, opowieści i narracje w perspektywie pedagogicznej

Autor książki:

Magda Karkowska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Oficyna Wydawnicza Impuls
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 278 s.
Wymiar: 235x160 mm
EAN: 9788380958753
ISBN: 978-83-8095-875-3
Data: 2021-01-05
34.37 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Oddajemy do rąk Czytelników książkę, która wyrosła z podjętej refleksji o wychowaniu i ważności środowiska rodziny dla jego realizacji. Można w niej odnaleźć swego rodzaju podróż do dzieciństwa, które jest czasem odkrywania świata i stawiania przed nami wyzwań, choć dopiero jako osoby dorosłe jesteśmy w stanie świadomie rekonstruować i przetwarzać tego rodzaju doświadczenia.
Skrypty, opowieści i narracje w perspektywie pedagogicznej. Ku świadomości wychowania to książka o kształtującym wpływie kultury na proces wychowania, ale przede wszystkim o sile oddziaływania środowiska rodzinnego, o tym, jakie znaczenie dla jego planowania i przebiegu mają cechy współczesnej rodziny, przemiany i pojawiające się w jej łonie problemy, a także o tym, w jaki sposób opowieści, narracje i skrypty poprzez swą obecność w procesie wychowania kształtują naszą tożsamość. Autorka wraz z Czytelnikiem poszukuje odpowiedzi na pytanie, jakie czynniki są w tym procesie kluczowe, gromadzę informacje o tym, dlaczego stajemy się takimi, jacy jesteśmy wszak pozostając dziećmi swoich rodziców, jesteśmy jednocześnie wytworami kultury, jej dłużnikami i twórcami.

Książka "Skrypty, opowieści i narracje w perspektywie pedagogicznej" - Magda Karkowska - oprawa miękka - Wydawnictwo Oficyna Wydawnicza Impuls. Książka posiada 278 stron i została wydana w 2020 r. Cena 34.37 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.