pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Siedmiorzecze. Tom 2. Syn cieni

Autor książki:

Juliet Marillier

Dane szczegółowe:
Wydawca: papierowy księżyc
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 686 s.
EAN: 9788366737297
ISBN: 978-83-6673-729-7
Data: 2021-07-22
Cena wydawcy: 31.08 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Syn cieni to drugi tom cyklu Siedmiorzecze, bestsellerowej serii autorstwa Juliet Marillier. Siedmiorzecze zawiera w sobie mieszankę historii i fantastyki, mitu i magii, legendy i miłości. Podobnie jak Mgły Avalonu autorstwa Marion Zimmer Bradley oraz Klan Niedźwiedzia Jaskiniowego Jean M. Auel, jest to pierwszorzędne historyczne fantasy, przyciągające niezwykłą emocjonalnością i epickim rozmachem.
Syn cieni to dalszy ciąg historii pięknej Sorchy, odważnej młodej kobiety, która rzuciła na szalę swój los, by wyzwolić rodzinę spod wpływu przewrotnej klątwy, a jej miłość położyła kres pielęgnowanej od pokoleń nienawiści i połączyła dwie krainy.
Dzięki poświęceniu Sorchy jej rodzeństwo wróciło do Siedmiorzecza, a ona sama w końcu zaznała szczęścia. Jednak nie wszyscy bracia zdołali w pełni wyrwać się spod władzy zaklęcia, które zmieniło ich w łabędzie, a ci, którym się to udało, nie są już tacy sami.

Książka "Siedmiorzecze. Tom 2. Syn cieni" - Juliet Marillier - oprawa miękka - Wydawnictwo papierowy księżyc. Książka posiada 686 stron i została wydana w 2021 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]