pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Siedmiorzecze. Tom 1. Córka Lasu

Autor książki:

Juliet Marillier

Dane szczegółowe:
Wydawca: papierowy księżyc
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 648 s.
EAN: 9788366737310
ISBN: 978-83-6673-731-0
Data: 2021-07-21
34.17 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Zła kobieta, klątwa i miłość, która musi przezwyciężyć wszelkie przeciwności losu.
Osadzona u schyłku starożytnej Irlandii, gdzie mity były prawem, a magia mocą natury, jest to historia Sorchy, siódmej córki siódmego syna, posępnego Lorda Columa i jej sześciu kochanych braci.
Lord Colum z Siedmiorzecza został pobłogosławiony sześcioma synami: Liamem, naturalnym przywódcą; Diarmidem, którego pasją są przygody; bliźniakami Cormackiem i Connorem, każdym z innym powołaniem; zbuntowanym Finbarem, znacznie dojrzalszym niżby wskazywał na to wiek, a wszystko to przez jego dar oraz młodym, współczującym Padriackiem.
Lecz to Sorcha, jego siódme dziecko, a zarazem jedyna córka, zostaje skazana na samotną obronę swojej rodziny i ziem. Wszystko to dlatego, że jej ojciec został oczarowany, a na jej braci rzucono zaklęcie, które tylko Sorcha może złamać.
By ocalić życie swoich braci, Sorcha opuszcza jedyne bezpieczne miejsce, jakie do tej pory znała i wyrusza w podróż pełną bólu, straty i przerażenia.

Książka "Siedmiorzecze. Tom 1. Córka Lasu" - Juliet Marillier - oprawa miękka - Wydawnictwo papierowy księżyc. Książka posiada 648 stron i została wydana w 2021 r. Cena 34.17 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]