pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Sęp. Seria: Kryminały przedwojennej Warszawy
Tytuł książki:

Sęp. Seria: Kryminały przedwojennej Warszawy

Autor książki:

Henryk Nagiel

Dane szczegółowe:
Wydawca: Ciekawe Miejsca
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 420 s.
Wymiar: 120x193 mm
EAN: 9788363424534
ISBN: 978-83-6342-453-4
Data: 2014-12-17
32.06  47.00  14.94 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni
Warszawa, Mazowsze, lata 80. XIX wieku. W Rogowie pod Warszawą zostaje zamordowany cieszący się dużym szacunkiem wśród miejscowych ksiądz Andrzej. Podejrzenia policji szybko padają na jego podopiecznego - sierotę Stefana Polnera. Polner zostaje oskarżony o zabójstwo. Czy uda się go uratować jego przyjaciołom Jaki w tym udział ma tajemniczy Sęp, którego nikt nie zna, ani nie widział Czy pomoże znany z Tajemnic Nalewek detektyw Fryga Sęp jest jednym z najstarszych polskich kryminałów, niewznawianym od 1889 roku i przez to zachowanym tylko w kilku egzemplarzach (!).

Unikat! Najbardziej oczekiwana książka roku 2014 naszego wydawnictwa! 16. tom Kryminałów przedwojennej Warszawy Fragment książki: Twój Sęp jest chodzącą tajemnicą... Co za cele ma ten człowiek Jakie namiętności nim rządza Do czego dąży Dlaczego nie zatrzymuje go w drodze najpotworniejsza zbrodnia Oto czego się powinniśmy dowiedzieć... Robiąc nas swymi wspólnikami, musiał przed nami uchylać rąbka swych tajemnic. Zerwijmy całą zasłonę, a w chwili, kiedy będziemy mieli klucz do zagadki, staniemy się panami jego... i jego pieniędzy. Czy nie mam racji Robak namyślał się przez chwilę.

Może - odrzekł wreszcie...

I dodajmy jeszcze jedno... Ten człowiek łamie i nieraz łamał przepisy prawa... W ogóle to, co dotąd robiliśmy, on i my, jest poza obrębem prawa. To stanowi właśnie naszą siłę. Nie potrzebujemy się obawiać, ażeby w naszą grę został wmieszany sąd i prokurator... Jeśli będziemy mieli rachunki, załatwimy je sami... Miliony tego człowieka (bo ja ci powiadam, on ma miliony albo przynajmniej do nich dąży) przejdą do nas... Jeśli już ma, weźmiemy je wprost. Jeżeli jego tajemnicza gra dąży do zdobycia milionów, poczekamy i nawet pomożemy mu dojść do celu, a potem odbierzemy łup...

Książka "Sęp. Seria: Kryminały przedwojennej Warszawy" - Henryk Nagiel - oprawa miękka - Wydawnictwo Ciekawe Miejsca. Książka posiada 420 stron i została wydana w 2014 r. Cena 32.06 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Henryk Nagiel - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Tajemnice Nalewek - okładka książki

Tajemnice Nalewek

Henryk Nagiel
Martwe oczy Londynu - okładka książki

Martwe oczy Londynu

Edgar Wallace
Detektyw Cezara - okładka książki

Detektyw Cezara

John Maddox Roberts
Bractwo Wielkiej Żaby - okładka książki

Bractwo Wielkiej Żaby

Edgar Wallace
Król w Żółci - okładka książki

Król w Żółci

Robert W. Chambers
Produkty podobne: