pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Sandwich generation? Wzory wsparcia w rodzinach trzypokoleniowych....
Tytuł książki:

Sandwich generation? Wzory wsparcia w rodzinach trzypokoleniowych. Na przykładzie mieszkańców dwóch gmin województwa świętokrzyskiego

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Wymiar: 169x239 mm
EAN: 9788380884144
ISBN: 978-83-8088-414-4
Data: 2017-04-26
15.04  39.90  24.86 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Sandwich generation? Wzory wsparcia w rodzinach trzypokoleniowych. Na przykładzie mieszkańców dwóch gmin województwa świętokrzyskiego - Jolanta Grotowska-Leder, Katarzyna Roszak - opis książki:

Książka dotyczy wsparcia udzielanego w trudnych sytuacjach życiowych w ramach rodziny trzypokoleniowej, powiązanego z przemianami wynikającymi z wyzwań demograficznych i zmian modelu polityki społecznej. Autorki skoncentrowały się na roli środkowej generacji jako źródle pomocy dzieciom i rodzicom, wykorzystując mało znaną w Polsce koncepcję sandwich generation. Zastosowały podejście jakościowe, które pozwoliło ujawnić nie tylko duże zróżnicowanie wzorów i form świadczonego wsparcia, lecz także stosowanych strategii pomagania i motywów jego świadczenia.

Publikacja adresowana jest do specjalistów z zakresu socjologii rodziny, pracowników systemu wsparcia społecznego i pomocy społecznej, pracowników socjalnych, psychologów i polityków społecznych, jak również pracowników organizacji pozarządowych ukierunkowanych na wsparcie rodziny.

Książka „Sandwich generation? Wzory wsparcia w rodzinach trzypokoleniowych. Na przykładzie mieszkańców dwóch gmin województwa świętokrzyskiego” - oprawa miękka - Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego. Książka posiada 0 stron i została wydana w 2016 r. Cena 15.04 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Sandwich generation? Wzory wsparcia w rodzinach trzypokoleniowych...."
Jolanta Grotowska-Leder, Katarzyna Roszak - autor m.in.:
Przemiany społeczne we współczesnej - okładka książki
Przemiany społeczne we współczesnej Polsce i ich... Jolanta Grotowska-Leder, Ewa Rokicka (red.);
Produkty podobne:
Polska gmina 2015 - okładka książki
Polska gmina 2015... Grzegorz Gorzelak (red.)