pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Rysy na tęczy

Autor książki:

Aleksandra Fila-Jankowska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Papierowy Motyl
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 698 s.
Wymiar: 140x210 mm
EAN: 9788362222827
ISBN: 978-83-6222-282-7
Data: 2015-10-29
26.08 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Fascynująca wizja nieodległej przyszłości. Błyskotliwe połączenie psychologii i filozofii w powieści science fiction. Jakie zmiany wywołała globalna katastrofa ekologiczna, która przeobraziła mapę Ziemi? Na planetę Mahabor III zostaje wysłany zespół ratunkowo - badawczy, kierowany przez doświadczonego koryfera Traugeriego. Ma na celu odnalzeienie zaginonej załogi statku z poprzedniej wyprawy i porozumienie się z tubylcami. Próby nawiązania kontaktu kończą się jednak fiaskiem i doprowadzają kilkoro mieszkańców planety do śmierci. Załoga podejmuje się wykorzystania inżynierii genetycznejłamiąc przypisane jej zasady.

Tymczasem Robert i katarzyna zamierzają zdawać do prestiżowej uczelni astronautycznej Ac As w Sollandzie. Jednak po tajemniczym wypadku na szkolnej wycieczce Kasia zaczyna mieć wizje, a jej naukowe teorie wzbudzają niepokój nauczycieli. Niedługo po powrocie Roberta z egzaminów wstępnych dziewczyna umiera na nieznaną chorobę. Szesnaście lat później Robert, wykładowca i komandor Ac As, domyśla się, że śmierć ukochanej nie była przypadkowa. jednocześnie na uczelni przełożeni Roberta starają się zatuszować niewygodne dane sond wysłanych na planetoidę Eros. Robert nie podejrzewa, że obie sprawy łączy jedno wydarzenie sprzed lat...

Książka "Rysy na tęczy" - Aleksandra Fila-Jankowska - oprawa miękka - Wydawnictwo Papierowy Motyl. Książka posiada 698 stron i została wydana w 2015 r. Cena 26.08 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.