pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Pytania do Jezusa. Jak rozmawiać z Bogiem o swoich najgłębszych pragnieniach?

Autor książki:

Tony Stoltzfus

Dane szczegółowe:
Wydawca: AETOS Media
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 128 s.
Wymiar: 205x265 mm
EAN: 9788361097563
ISBN: 978-83-6109-756-3
Data: 2016-11-18
25.53 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Jakie pytania zadajesz Jezusowi?
Straciłeś motywację i chęć do modlitwy? Wydaje ci się, że nie słyszysz głosu Boga? Wciąż pytasz Go o to, co masz zrobić, i nie otrzymujesz odpowiedzi? To książka dla ciebie - podręcznik modlitwy, jakiego dotąd jeszcze nie było!
"Pytania do Jezusa" to 52 rozważania oparte na fragmentach z Ewangelii opisujących sceny, w których Jezus dotyka najgłębszych ludzkich pragnień. Każdemu z rozważań towarzyszy zestaw pięciu pytań, dzięki którym zmienisz swoje podejście do modlitwy i odkryjesz swoje największe potrzeby i tęsknoty.

Skorzystaj z doświadczeń cenionego coacha i przekonaj się, że zmiana twojego życia modlitewnego jest w zasięgu ręki. Tony Stoltzfus zaprasza do intymnej, osobistej rozmowy z Jezusem, w której nie boimy się zadawać nawet najtrudniejszych pytań. Autor zachęca do porzucenia schematów w naszym życiu religijnym. Namawia, byśmy przestali ograniczać się do załatwiania interesów z Bogiem, a zaczęli traktować modlitwę jako okazję do budowania prawdziwej bliskości ze Stwórcą.

Książka "Pytania do Jezusa. Jak rozmawiać z Bogiem o swoich najgłębszych pragnieniach?" - Tony Stoltzfus - oprawa miękka - Wydawnictwo AETOS Media. Książka posiada 128 stron i została wydana w 2016 r. Cena 25.53 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.