pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Przestań cierpieć. Zacznij kochać
Tytuł książki:

Przestań cierpieć. Zacznij kochać

Autor książki:

Werner Ablass

Dane szczegółowe:
Wydawca: MEDIUM
Rok wyd.: 2010
Oprawa: miękka
Ilość stron: 168 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788361987062
ISBN: 978-83-6198-706-2
Data: 2010-11-09
17.50  25.00  7.5 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Wszystko we wszechświecie opiera się na wibracji i rezonansie. Ten, kto cierpi, pozostaje na najniższym poziomie wibracji i przyciąga do siebie wszelkie zjawiska negatywne. Ten zaś, kto kocha, wibruje na najwyższej częstotliwości, stając się tym samym magnesem dla harmonii, szczęścia i powodzenia.
Ta książka pokazuje, jak na przekór wszelkim przeciwnościom, z jakimi spotykamy się na co dzień, osiągnąć najwyższy stopień wibracji - miłość, w której nieważny jest obiekt. Oznacza to, że kochamy nie dlatego, iż uznajemy określonych ludzi, rzeczy czy sytuacje za warte miłości, ale dlatego, że zauważamy, jak dobrze czujemy się w tym stanie. Miłość można w sobie wzbudzić w każdej chwili, niezależnie od okoliczności i nastroju, bo jest ona naszą prawdziwą naturą, naszą najistotniejszą, choć zwykle niedostrzeganą zdolnością.
Jeśli chcemy odkryć ją na nowo, żeby móc żyć pełnią życia, musimy kochać miłość samą w sobie, z miłością akceptować wszystko, co w danej chwili przeżywamy i odczuwamy wobec ludzi i zdarzeń w naszym życiu. Odnosząc się do licznych przykładów z własnego życia i proponując codzienne proste ćwiczenia, autor wskazuje nam ku temu drogę - wystarczy tylko podjąć decyzję, że na nią wkroczymy.

Książka "Przestań cierpieć. Zacznij kochać" - Werner Ablass - oprawa miękka - Wydawnictwo MEDIUM. Książka posiada 168 stron i została wydana w 2010 r. Cena 17.50 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Produkty podobne:
Jesteś tego warta - okładka książki

Jesteś tego warta

Nancy Levin
Pokochać siebie - okładka książki

Pokochać siebie

Walter Trobisch