pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Przepisy dla diabetyków. Pełnia przyjemności i kontrola cukru we krwi

Autor książki:

Matthias Riedl

Dane szczegółowe:
Wydawca: Esteri
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 192 s.
Wymiar: 165x200 mm
EAN: 9788365373663
ISBN: 978-83-6537-366-3
Data: 2016-06-15
30.47  44.00  13.53 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

W książce czytelnik znajdzie wskazówki, jak cieszyć się życiem pomimo choroby. Autor opracował swoje przepisy na podstawie najnowszych badań z dziedziny medycyny i udowadnia, że diabetycy stosując odpowiedni sposób odżywiania, mogą rozkoszować się smakiem i najeść się do syta.

Najnowsze badania naukowe pokazują, że życie z cukrzycą nie jest już tak skomplikowane jak niegdyś i dlatego też osoby na nią chorujące, chcąc się odpowiednio odżywiać, nie muszą już przestrzegać dawnych nakazów żywieniowych.

Zebrane w tej książce przepisy są dowodem na to, że można przygotować wykwintne i świeże potrawy bez jakichkolwiek ograniczeń - warzywa, orzechy, tłuszcze najwyższej jakości, ryby i mięso są filarami współczesnej diety, i nie tylko tej przeznaczonej dla diabetyków. A najważniejsze jest to, że możesz pozbyć się zbędnych kilogramów i rozkoszować się smakiem. Jedzenie ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie i dlatego to, co znajdzie się na naszym talerzu, powinno być smaczne i sycące. Diabetycy mogą śmiało zaufać przedstawionemu w tej książce planowi odżywiania, ponieważ autor opracował go na podstawie wiedzy jednego z najbardziej wiodących lekarzy z dziedziny leczenia cukrzycy. Oprócz przepisów zamieszczono w książce najnowsze informacje dotyczące problematyki życia z cukrzycą na co dzień. Autor wyjaśnia we wstępie, jak bez lęku żyć z cukrzycą i pełnymi garściami czerpać radość z życia.

Książka "Przepisy dla diabetyków. Pełnia przyjemności i kontrola cukru we krwi" - Matthias Riedl - oprawa miękka - Wydawnictwo Esteri. Książka posiada 192 stron i została wydana w 2016 r. Cena 30.47 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]