pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Programista samouk. Profesjonalny przewodnik do samodzielnej nauki kodowania

Autor książki:

Cory Althoff

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 256 s.
Wymiar: 170x230 mm
EAN: 9788328339507
ISBN: 978-83-2833-950-7
Data: 2018-01-16
Cena wydawcy: 39.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Nie wystarczy znajomość jednego języka programowania, aby zostać programistą. W rzeczywistości trzeba opanować dość szeroki zakres pojęć i paradygmatów, a także zrozumieć zagadnienia związane z algorytmami. Trzeba być na bieżąco z nowymi technologiami i narzędziami. Należy również poznać i zacząć stosować dobre praktyki programistyczne i przyswoić sobie zasady pracy w zespole. Przede wszystkim jednak priorytetem jest sama praktyka, ponieważ wielu programistów wciąż ma problem z pisaniem poprawnego kodu.

Jeśli chcesz być profesjonalistą i postanowiłeś nauczyć się wszystkiego, co jest do tego potrzebne, to wziąłeś do ręki właściwą książkę. Zawiera ona znacznie więcej informacji niż proste wprowadzenie do konkretnego języka programowania. Opisano tu najpotrzebniejsze technologie, elementy kodu i zasady ich stosowania, sporo miejsca poświęcono obiektowości. Czytając ją, zapoznasz się również z najważniejszymi narzędziami programistycznymi i nauczysz się dobrych praktyk programistycznych. To wszystko czyni z tej książki świetną mapę umiejętności, dzięki którym szybko i sprawnie staniesz się prawdziwym profesjonalistą!
W tej książce znajdziesz między innymi:
wprowadzenie do programowania,
struktury danych i algorytmy,
pakiety i kontrola wersji,
testowanie i bezpieczeństwo tworzonych aplikacji,
zasady pracy zespołu programistów.

Cory Althoff jest programistą samoukiem i autorem książek. Pracował dla e Baya i kilku innych firm w Dolinie Krzemowej. Biegle posługuje się Pythonem, Javą, Java Scriptem i kilkoma innymi językami programowania. Jeśli chcesz nauczyć się programowania, to zacznij od razu!

Książka "Programista samouk. Profesjonalny przewodnik do samodzielnej nauki kodowania" - Cory Althoff - oprawa miękka - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 256 stron i została wydana w 2017 r.