pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Program nauczania wychowania fizycznego dla branżowej szkoły I i II stopnia wraz z planami pracy i kryteriami oceniania. Ruch - zdrowie dla każdego 4

Autor książki:

Stanisław Żołyński

Dane szczegółowe:
Wydawca: FOSZE
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 184 s.
Wymiar: 170x240 mm
EAN: 9788375861402
ISBN: 978-83-7586-140-2
Data: 2019-02-12
33.27 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

W Programie nauczania wychowania fizycznego dla branżowej szkoły I i II stopnia wraz z planami pracy i kryteriami oceniania pt. Ruch - zdrowie dla każdego 4 uwidoczniona jest personalistyczna koncepcja wychowania oraz koncepcja sprawności fizycznej ukierunkowanej na zdrowie. Jego głównym założeniem jest wykształcenie u młodego człowieka postaw prosomatycznych i prospektywnych.

Program nauczania zawiera: charakterystykę programu, cele i treści kształcenia, warunki i sposób realizacji, ocenianie ucznia z wychowania fizycznego, ewaluację programu, pomiar sprawności fizycznej, plany pracy dla wszystkich klas, realizowane w formie zajęć klasowo-lekcyjnych oraz propozycje planów pracy w ujęciu fakultatywnym. Te ostatnie - w odpowiedzi na liczne prośby i sugestie wielu nauczycieli - zostały poszerzone o nowe treści programowe, często wykraczające poza podstawę programową.

Książka "Program nauczania wychowania fizycznego dla branżowej szkoły I i II stopnia wraz z planami pracy i kryteriami oceniania. Ruch - zdrowie dla każdego 4" - Stanisław Żołyński - oprawa miękka - Wydawnictwo FOSZE. Książka posiada 184 stron i została wydana w 2019 r. Cena 33.27 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.