pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Prawo pracy dla HR. Praktyczny przewodnik

Dane szczegółowe:
Wydawca: INFOR Grupa
Rok wyd.: 2019
Oprawa: twarda
Ilość stron: 392 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788381374613
ISBN: 978-83-8137-461-3
Data: 2019-07-22
Cena wydawcy: 159.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Każdy HR - owiec musi mieć narzędzia do pracy. To, które dajemy pomoże mu poradzić sobie z problemami związanymi z prawem pracy i ubezpieczeniami społecznymi. Ta książka zawiera wiedzę pozwalającą nie tylko przeprowadzić zgodną z prawem rekrutację pracownika, ale zaopatrzy HRa w umiejętności, dzięki którym będzie mógł czuwać nad przebiegiem jego zatrudnienia. Nauczy go też jak poradzić sobie z kontrolami ze strony Państwowej Inspekcji Pracy czy ZUS. Każdy rozdział jest jak ostrze w szwajcarskim scyzoryku- użyteczne i gotowe do użycia, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba. I równie praktyczny. Bo autorami tej publikacji są wyłącznie praktycy.

Tu nie ma teorii. Tutaj nikt nie będzie tłumaczył zawiłych prawniczych instytucji. Jest za to sama praktyka. Wiedza, którą eksperci na co dzień zajmujący się prawem pracy i ubezpieczeniami społecznymi jak najprościej przekazują tym, którzy muszą w pracy borykać się z takimi problemami.

Autorzy tej książki mają ambicję, by znalazła się ona na biurku każdego HRowca. I żeby była używana zawsze wtedy, gdy zatrudnia się nowego pracownika i gdy trzeba zmierzyć się z kontrolą ze strony Państwowej Inspekcji Pracy czy ZUS. I żeby każdy czytelnik wracał do niej ze świadomością, że znajdzie w niej zestaw narzędzi niezbędnych mu w pracy.

Książka "Prawo pracy dla HR. Praktyczny przewodnik" - oprawa twarda - Wydawnictwo INFOR Grupa. Książka posiada 392 stron i została wydana w 2019 r.