pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
okładka książki - Historia betlejemska i inne opowiadania
Historia betlejemska i inne opowiadania 17.89 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Przypadek zrządził
Przypadek zrządził 20.26 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Silva Rerum II
Silva Rerum II 32.33 zł pozycja dostępna!
książka:

Poznaj Amie

Dane szczegółowe:
Wydawca: Silva Rerum
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 101 s.
Wymiar: 170x240 mm
EAN: 9788365697127
ISBN: 978-83-6569-712-7
Data: 2017-10-17
Cena wydawcy: 27.00 złpozycja niedostępna

Poznaj Amie - Agnieszka Kułak-Bejda - opis książki:

Od Autorki: Urodziłam się i mieszkam wraz z ukochanym mężem w Białymstoku. Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Białymstoku i z zawodu jestem lekarzem. "Poznaj Amie jest moim literackim debiutem. Początkowo miało to być jedynie pisanie "do szuflady", jednakże pozytywne opinie moich najbliższych na temat tej książki sprawiły, że dzięki uprzejmości Wydawnictwa Silva Rerum ujrzy ona światło dzienne.

Uchylając rąbka tajemnicy mogę wyjawić, że moja książka nie jest zwykłą powieścią romantyczną. Starałam się, aby była to wzruszająca opowieść o przyjaźni, jaka może się nawiązać na każdym etapie życia. Chciałam ukazać, jak dobry i ubogacający może być wpływ drugiej osoby, a znajomość trwająca tylko kilka miesięcy stać się cenniejsza niż te, które trwały latami.

Główny bohater, Tom Harrison, dotychczas prowadził beztroskie życie, skupiając się wyłącznie na pracy i dobrej zabawie. W jednej chwili, z powodu własnej nieodpowiedzialności i lekkomyślności, stracił wszystko. Decyzją sądu musi odbyć prace społeczne i w wyniku szeregu zbiegów okoliczności trafia jako wolontariusz do Kliniki Onkologii St Vincent s Hospital w Nowym Jorku. Tam poznaje Amie, chorą na białaczkę wieloletnią pacjentkę Kliniki. To z pozoru zwykłe spotkanie odmienia życie obydwojga".

Pisząc tę książę sama wyruszyłam w podróż do Stanów Zjednoczonych i jednego z najbardziej fascynujących miast tego kraju - Nowego Jorku. Mam nadzieję, że również Państwo czytając moją powieść poczują trochę magii tego miejsca, a opisana historia stanie się uniwersalna i pokazująca, cytując Antoine de Saint-Exupery, że przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać. A. Kułak-Bejda

Książka „Poznaj Amie” - oprawa miękka - Wydawnictwo Silva Rerum.

Książka posiada 101 stron i została wydana w 2017 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Poznaj Amie"
Agnieszka Kułak-Bejda - autor m.in.:
Dwadzieścia pięć dni do szczęścia - okładka książki
Dwadzieścia pięć dni do szczęścia Agnieszka Kułak-Bejda;
Kupujący tę pozycję zamówili również: