pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Powiedz mi, co to jest miłość?

Autor książki:

Inès de Franclieu

Dane szczegółowe:
Wydawca: Inter Global
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 48 s.
EAN: 9788393287321
ISBN: 978-83-9328-732-1
Data: 2019-08-06
Cena wydawcy: 19.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Jako rodzice, gdy próbujemy rozmawiać z dziećmi o ciele, miłości i seksualności, bardzo często natrafiamy w sobie na barierę. Chcemy opowiedzieć o tym, co jest piękne i dobre, co jest ważną częścią naszego życia jako rodziców, niezwykłą tajemnicą początków życia naszego dziecka, ale jednocześnie zaczyna brakować nam słów.

Powiedz mi, co to jest miłość? jest książką o ciele, miłości i seksualności, napisaną w oparciu o chrześcijański model wartości, adresowaną do dzieci i ich rodziców, do wspólnej lektury. Ma formę odpowiedzi na pytania zadawane przez dzieci. Autorka pisze językiem prostym, odwołującym się do wyobraźni i języka dziecka. Książka opatrzona jest ładnymi ilustracjami, które tłumaczą dziecku zagadnienia związane z miłością, wzbudzając jego zachwyt, a nie naruszając jego naturalnej wrażliwości. Jest ona przeznaczona do czytania przez rodzica we fragmentach – w miarę rozwoju dziecka i jego konkretnych potrzeb.

Książka "Powiedz mi, co to jest miłość?" - Inès de Franclieu - oprawa miękka - Wydawnictwo Inter Global. Książka posiada 48 stron i została wydana w 2013 r.