pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
okładka książki - Suplement diety a zdrowie
Suplement diety a zdrowie 46.18 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Żywienie w niedokrwistościach
Żywienie w niedokrwistościach 46.18 zł pozycja dostępna!
książka:

Postawiłem na zdrowie. Leczenie grzybic. Dieta zrównoważona. Zapobieganie cukrzycy. Racjonalne odchudzanie

Dane szczegółowe:
Wydawca: BIOSŁONE
Rok wyd.: 2006
Oprawa: miękka
Ilość stron: 128 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788392192213
ISBN: 83-9219-221-4
Data: 2009-03-03
pozycja niedostępna

Postawiłem na zdrowie. Leczenie grzybic. Dieta zrównoważona. Zapobieganie cukrzycy. Racjonalne odchudzanie - Andrzej Janus - opis książki:

Autor na własnym przykładzie przekonuje nas, że odpowiednio dobierając składniki pożywienia można zwalczyć nadwagę bez niepotrzebnego głodowania, liczenia kalorii, nadmiernych wydatków na specjalną żywność i bez efektu jo-jo. Mało tego, eliminując błędy żywieniowe na tyle wzmocnimy system odpornościowy, że siły samonaprawcze organizmu umożliwią samoistne wyleczenie się z szeregu chorób bez użycia preparatów farmaceutycznych, natomiast zdrowym pozwolą utrzymać w znakomitej formie kondycję fizyczną i psychiczną i zachować ją do późnych lat starości.
Książka zawiera wiele cennych uwag i praktycznych przepisów dotyczących zdrowego odżywiania, uwzględniających zmiany pór roku.
Ponadto w jej treści zawarta jest wiedza na temat przyczyn powstawania cukrzycy II stopnia, a posiadając ową wiedzę - z łatwością ustrzeżemy się zachorowania na tę „modną” ostatnio chorobę.
Jednakże najwięcej miejsca w książce autor poświęca niepokojącemu zjawisku występującemu obecnie powszechnie i w skali masowej, które związane jest z zakażeniem organizmu grzybem drożdżopodobnym Candida albicans i skutecznej walce z nim.

Książka „Postawiłem na zdrowie. Leczenie grzybic. Dieta zrównoważona. Zapobieganie cukrzycy. Racjonalne odchudzanie” - oprawa miękka - Wydawnictwo BIOSŁONE.

Książka posiada 128 stron i została wydana w 2006 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Postawiłem na zdrowie. Leczenie grzybic. Dieta zrównoważona. Zapobieganie..."
Andrzej Janus - autor m.in.:
Postaw na zdrowie - okładka książki
Postaw na zdrowie Andrzej Janus;