pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
Księgarnia »
Książki »
»
Podstawy pielęgniarstwa. Tom 2. Wybrane umiejętności i procedury opieki...
książka:

Podstawy pielęgniarstwa. Tom 2. Wybrane umiejętności i procedury opieki pielęgniarskiej

Dane szczegółowe:
Wydawca: PZWL
Rok wyd.: 2017
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 1148 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788320054095
ISBN: 978-83-2005-409-5
Data: 2017-09-26
151.04  169.00  17.96 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Podstawy pielęgniarstwa. Tom 2. Wybrane umiejętności i procedury opieki pielęgniarskiej - Barbara Ślusarska, Danuta Zarzycka, Anna Majda - opis książki:

Publikacja Podstawy Pielęgniarstwa. Tom 2. Wybrane umiejętności i procedury zindywidualizowanej opieki pielęgniarskiej to nowoczesne ujęcie procesu kształtowania umiejętności zawodowych. Dzięki zdobytej wiedzy pielęgniarki będą mogły reagować profesjonalnie i odpowiedzialnie na codzienne problemy pacjentów.

W poszczególnych częściach książki przedstawiono kolejno działania wynikające z bezpośrednich funkcji zawodowych. Każdy z bloków tematycznych zawiera podstawowe uwarunkowania realizacji tych działań i odniesienie do aktualnych regulacji prawnych w tym zakresie. Liczne ryciny, tabele i schematy ułatwią przyswojenie wiedzy, a zamieszczone po każdej części pytania, jej sprawdzenie.

Autorzy poszczególnych rozdziałów wywodzą się ze środowisk akademickich większości uniwersytetów medycznych w Polsce, co pozwala na zapewnienie najwyższego poziomu merytorycznego opracowania.

Treści zawarte w podręczniku nawiązują do książki "Podstawy pielęgniarstwa. Tom 1. Założenia koncepcyjno-empiryczne opieki pielęgniarskiej", zwłaszcza do zawartych w nim założeń teoretycznych dotyczących pielęgnowania zindywidualizowanego, bazującego na pracy pielęgniarki z pacjentem z wykorzystaniem metody procesu pielęgnowania.

Książka „Podstawy pielęgniarstwa. Tom 2. Wybrane umiejętności i procedury opieki pielęgniarskiej” - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo PZWL.

Książka posiada 1148 stron i została wydana w 2017 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Podstawy pielęgniarstwa. Tom 2. Wybrane umiejętności i procedury opieki..."
Barbara Ślusarska, Danuta Zarzycka, Anna Majda (red.) - autor m.in.:
Standardy i procedury w pielęgniarstwie - okładka książki
Standardy i procedury w pielęgniarstwie onkologicznym Marta Łuczyk, Zdzisława Szadowska-Szlachetka, Barbara Ślusarska (red.);
Produkty podobne:
Pielęgniarstwo opieki paliatywnej - okładka książki
Pielęgniarstwo opieki paliatywnej Krystyna de Walden-Gałuszko, Anna Kaptacz (red.)
Geriatria i pielęgniarstwo geriatryczne - okładka książki
Geriatria i pielęgniarstwo geriatryczne Katarzyna Wieczorowska-Tobis, Dorota Talarska (red.)
Standardy i procedury w pielęgniarstwie - okładka książki
Standardy i procedury w pielęgniarstwie onkologicznym Marta Łuczyk, Zdzisława Szadowska-Szlachetka, Barbara Ślusarska (red.)
Pielęgniarstwo w opiece długoterminowej - okładka książki
Pielęgniarstwo w opiece długoterminowej Kornelia Kędziora-Kornatowska (red.)