pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Poczet władców polskich w komiksie

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo AA
Rok wyd.: 2018
Oprawa: twarda
Ilość stron: 272 s.
Wymiar: 245x305 mm
EAN: 9788378644064
ISBN: 978-83-7864-406-4
Data: 2018-12-13
151.32 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Głowy koronowane i głowy rozpalone marzeniami o koronie. Rycerze, gracze, święci i obżartuchy. Ludzie niezłomni. I marionetki pilnujące jedynie własnego dobra. Cała paleta ludzkich charakterów. Polscy władcy… I królestwo. Które wznosiło się na wyżyny. Upadało i znów sięgało szczytów. By ostatecznie na długie lata zostać wymazane z mapy europy. Lecz przecież nie z pamięci i serc tych. Którzy nie przestali marzyć o ojczyźnie silnej i sprawiedliwej.

Historia polskiej korony… Czasem jak thriller, czasem jak melodramat, Czasem jak dynamiczny film akcji – zawsze jednak trzymająca w napięciu.

Poczet władców polskich w komiksie jest adresowany do młodych ludzi. Komentarze i dialogi, pisane językiem zrozumiałym dla młodzieży, pełne są odniesień do współczesności. Anegdota, humor, żywa i potoczysta narracja książki będą najlepszą zachętą dla tych, którzy nie przepadają za historią w szkolnym, podręcznikowym wydaniu. Młody czytelnik zapoznając się z dziejami polskich władców, oprócz podstawowych informacji o królach i królowych, dowiaduje się o zwyczajach, strojach i rekwizytach z dawnych epok. W ten oryginalny i unikalny sposób poznaje historię Polski.

Poczet władców polskich w komiksie to sprawne i przemyślane połączenie słowa i obrazu, dobranych tak, by trafić do młodego pokolenia.

Książka "Poczet władców polskich w komiksie" - Paweł Kołodziejski, Bogusław Michalec - oprawa twarda - Wydawnictwo AA. Książka posiada 272 stron i została wydana w 2018 r. Cena 151.32 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.