pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Pan Samochodzik i zagadka Fromborka
Tytuł książki:

Pan Samochodzik i zagadka Fromborka

Autor książki:

Zbigniew Nienacki

Dane szczegółowe:
Wydawca: Siedmioróg
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 314 s.
Wymiar: 143x205 mm
EAN: 9788377919255
ISBN: 978-83-7791-925-5
Data: 2018-02-28
18.04  20.58  2.54 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Pan Samochodzik i zagadki Fromborka jest powieścią sensacyjno-przygodową należącą do kanonu polskiej literatury młodzieżowej.

Powieść wpisuje się jako szósta część do piętnastotomowego cyklu książek o Panu Samochodziku, charyzmatycznym historyku sztuki, detektywie, wytrawnym kierowcy i przyjacielu harcerzy w jednej osobie.

U źródła fabuły kryminalnej znajdują się w tym tomie bezcenne stare monety, które pojawiają się na rynku numizmatycznym po zaskakująco niskich cenach. Idąc tropem tej pierwszej zagadki, Pan Samochodzik, w nieco uciążliwym towarzystwie magika Cagliostra, trafia do Fromborka. Jego dochodzenie łączy się ze śledztwem magistra Pietruszki, starającego się rozwikłać zagadkę tajemniczego schowka niemieckiego pułkownika Koeniga, odpowiedzialnego za rabunek polskich dzieł sztuki w czasie II wojny światowej. Obu poszukiwaczom skarbu przyjdzie zmierzyć się z podstępnym handlarzem antyków Waldemarem Baturą, skądinąd starym znajomym Pana Samochodzika.

Książka "Pan Samochodzik i zagadka Fromborka" - Zbigniew Nienacki - oprawa Miękka - Wydawnictwo Siedmioróg. Książka posiada 314 stron i została wydana w 2018 r. Cena 18.04 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Zbigniew Nienacki - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne:
Pan Samochodzik i Winnetou - okładka książki

Pan Samochodzik i Winnetou

Zbigniew Nienacki