pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Pan jest z Tobą dzielny wojowniku
Tytuł książki:

Pan jest z Tobą dzielny wojowniku

Autor książki:

Józef Witko

Dane szczegółowe:
Wydawca: Esprit
Rok wyd.: 2010
Oprawa: miękka
Ilość stron: 288 s.
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9788361989264
ISBN: 978-83-6198-926-4
Data: 2010-10-28
15.19  20.00  4.81 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

I ukazał mu się Anioł Pana. "Pan jest z tobą - rzekł mu - dzielny wojowniku!". Odpowiedział mu Gedeon:Wybacz, panie mój! Jeżeli Pan jest z nami, skąd pochodzi to wszystko, co się nam przydarza " (Sdz 6, 12-13) Często w tych najtrudniejszych chwilach życia, kiedy tracimy już nadzieję, w nasze serca wkrada się zwątpienie. Gdzie jest Bóg Dlaczego na to pozwala Czy zapomniał o nas Wtedy najbardziej tęsknimy za Jego obecnością, ale nie starcza nam sił nawet na to, by się pomodlić. Wszystko stracone. A jednak właśnie wtedy, w najbardziej ponurych ciemnościach naszego zwątpienia, najłatwiej przeoczyć cichą i wierną obecność Pana. Wtedy, kiedy nie ma już żadnej nadziei, On przychodzi i mówi do nas jak do Gedeona:Pokój z tobą! Nie bój się niczego! Nie umrzesz".
Pan z tobą, dzielny wojowniku! Przestań się bać i uwierz w moc Boga to najnowsza książka o. Józefa Witko, franciszkanina, autora takich książek jak: Nie bój się, wierz tylko!, Jezusie, Synu Dawida, ulituj się nade mną oraz Uzdrawiającej mocy Ducha Świętego.
Tym razem Ojciec Józef sięga do postaci Gedeona, którego Pan powołał do wielkiego zwycięstwa nad wrogami Izraela i obdarzył wieloma błogosławieństwami. Gedeon, najmłodszy syn z ubogiej rodziny, niespodziewanie dla siebie samego stał się wielkim wojownikiem, bohaterem i duchowym przywódcą swego ludu - a wszystko to dzięki temu, że zaufał Bogu i uwierzył w to, co - po ludzku - wydawało się niemożliwe. A jednak jego droga do pełnego zawierzenia Panu była długa i bolesna.
My także niekiedy tracimy rozeznanie we własnym życiu, nie jesteśmy pewni, do czego Bóg nas powołuje, czujemy się zagubieni - a nawet obawiamy się modlić, niepewni, czy jesteśmy gotowi na zmiany, których może dokonać w naszym życiu Boża moc. Tymczasem wystarczy poddać się miłości Ducha Świętego. Jak to uczynić Ojciec Witko, obficie czerpiąc z piękna opowieści Starego Testamentu, przedstawia całą galerię postaci, które Bóg prowadził do większej wiary. Historie Hagar, Jozuego, Estery, Daniela uczą nas, jak rozpoznawać działanie Bożej mocy w naszym życiu i przekonują, że Bóg nie opuszcza nigdy swoich dzieci.
Oprócz rozważań oraz modlitw zaczerpniętych z tradycji biblijnej w książce o. Witki jak zwykle znajdziemy także świadectwa osób, które doznały uzdrowienia oraz duchowej przemiany dzięki łasce Ducha Świętego.

Książka "Pan jest z Tobą dzielny wojowniku" - Józef Witko - oprawa miękka - Wydawnictwo Esprit. Książka posiada 288 stron i została wydana w 2010 r. Cena 15.19 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Józef Witko - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Czyściec - okładka książki

Czyściec

o. Józef Witko OFM
Nie bój się, wierz tylko! - okładka książki

Nie bój się, wierz tylko!

o. Józef Witko OFM
Miłość zwycięża wszystko - okładka książki

Miłość zwycięża wszystko

Grzegorz Sokołowski
Oto uzdrowię ciebie - okładka książki

Oto uzdrowię ciebie

o. Józef Witko OFM
Produkty podobne:
Sekret współczucia - okładka książki

Sekret współczucia

o. Wojciech Jędrzejewski OP