pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Pamięć na zawołanie
Tytuł książki:

Pamięć na zawołanie

Autor książki:

Tony Buzan

Dane szczegółowe:
Wydawca: AHA
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 200 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788372294098
ISBN: 978-83-7229-409-8
Data: 2014-08-22
15.91  24.90  8.99 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h
Wśród wielu książek, które uczą, jak optymalnie pobudzić pamięć do pracy, podręcznik Tonyego Buzana jest klasyką, z której skorzystały setki tysięcy czytelników na świecie. W swoich radach autor korzysta zarówno z metod mnemonicznych, podpatrzonych u starożytnych Greków i Rzymian, jak i z wyników współczesnych badań psychologicznych.

Jeśli narzekasz na kiepską pamięć, możesz ją poprawić! Jeśli masz bardzo dobrą, możesz rozwinąć ją jeszcze bardziej! Książka Tonyego Buzan odsłania tajemnicegłównego systemu pamięciowego", uświadamia zasady działania pamięci doskonałej, uczy stosowaniałańcuchowej metody skojarzeń", a także posługiwania się różnego rodzaju zakładkami pamięciowymi, dzięki którym będziesz mógł zwiększyć o 1000 procent swoją obecną wiedzę oraz podwyższyć współczynnik inteligencji, nie mówiąc o łatwym zapamiętywaniu numerów telefonów, terminów spotkań, słów obcego pochodzenia, nazwisk i twarzy poznawanych ludzi, treści przemówień, dowcipów, przeczytanych książek, a nawet własnych snów. Nie pozwól, aby doświadczenie i informacje uciekły z twojej głowy jak woda przez dziurawe sito.

Tony Buzan jest światowej sławy autorytetem w dziedzinie metod twórczego wykorzystania umysłu. Napisał 19 książek poświęconych temu zagadnieniu. Jest doradcą departamentów rządowych USA oraz międzynarodowych korporacji takich jak IBM, Hewlett-Packard, Barcklays International, Digital Equipment Corporation, Electronic Data Systems. Jest pomysłodawcą i twórcą Memoriady - mistrzostw świata w zapamiętywaniu - a także współtwórcą Olimpiady Gier Umysłowych. Przez wiele lat redagował International Journal of MENSA - periodyk międzynarodowego stowarzyszenia osób o najwyższym ilorazie inteligencji. Z jego inicjatywy powstała na całym świecie sieć klubów Use Your Head propagujących techniki usprawniania pracy umysłowej.

Książka "Pamięć na zawołanie" - Tony Buzan - oprawa miękka - Wydawnictwo AHA. Książka posiada 200 stron i została wydana w 2014 r. Cena 15.91 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Tony Buzan - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Mapy twoich myśli - okładka książki

Mapy twoich myśli

Tony Buzan
Rusz głową - okładka książki

Rusz głową

Tony Buzan
Produkty podobne:
Ciekawość świata - okładka książki

Ciekawość świata

Kamila Jankowska-Siuda, Marta Komorowska
Muzyka i my - okładka książki

Muzyka i my

Ewa Czerniawska (red.)
Trening pamięci - okładka książki

Trening pamięci

Przemysław Bąbel, Agnieszka Baran