pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej. z filmem Największy z cudów

Autor książki:

ks. Edward Staniek

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rafael
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 64 s.
Wymiar: 160x230 mm
EAN: 9788366560
ISBN: 97883665606
Data: 2021-03-16
Cena wydawcy: 19.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Dzień Pierwszej Komunii Świętej, o czym dziś często zapomina się, jest wielkim duchowym świętem całej rodziny przystępującego do sakramentu dziecka. Stąd pomysł zupełnie wyjątkowego albumu pierwszokomunijnego, który w odróżnieniu od wszystkich innych nie ma tylko dziecięcego charakteru, ale jest pamiątką i lekturą rodzinną. Pragniemy, by był on pomocny we właściwym przeżyciu tego dnia także przez rodzeństwo, rodziców i bliskich dziecka. By służył dłużej niż jeden dzień i by, sięgając po niego nawet po latach, dojrzały już człowiek odnalazł w nim ważne wartości, które pozwolą mu umocnić wiarę w Eucharystycznego Chrystusa. Jeśli tak się stanie, album będzie prawdziwą, nie tylko z nazwy, pamiątką Pierwszej Komunii. Do książki dołączony został Film DVD Największy z Cudów
"Największy z cudów" to porywający, pełnometrażowy film animowany twórców "Epoki lodowcowej" i "Cristiady", dający nowe spojrzenie na cud, jakim jest Msza Święta. Fabuła skupia się na trzech osobach, które spotykają się na tej samej Mszy Świętej z powodu życiowych kłopotów. Pomoc przychodzi ze strony aniołów stróżów, którzy pozwalają bohaterom pojąć walkę dobra ze złem i cudowny triumf wiary, który unaocznia się podczas każdej Eucharystii. To, czego doświadczą, zmieni ich życie już na zawsze.

Książka "Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej. z filmem Największy z cudów" - ks. Edward Staniek - oprawa miękka - Wydawnictwo Rafael. Książka posiada 64 stron i została wydana w 2021 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]