pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej
Tytuł książki:

Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Świętego Filipa Apostoła
Rok wyd.: 2018
Oprawa: twarda
Ilość stron: 32 s.
Wymiar: 205x285 mm
EAN: 9788380770089
ISBN: 978-83-8077-008-9
Data: 2018-03-26
17.23 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

"W dniu Pierwszej Komunii Świętej dzieci zostają wprowadzone w pełne uczestnictwo w Eucharystii. Jest to ważne wydarzenie w życiu zarówno dzieci jak i całej ich rodzin. Aby zachować ten wyjątkowy moment w pamięci, przygotowaliśmy elegancką książkę: Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej.

Publikacja wydana jest w formie pięknego albumu. Zawiera miejsce na wpisanie ważnych informacji związanych z uroczystością Pierwszej Komunii Świętej, jak również na wklejenie fotografii dokumentujących nie tylko to wydarzenie, ale także najważniejsze momenty życia (narodziny, Chrzest). Znajdują się w niej także specjalne strony, na których rodzina, rodzice chrzestni, przyjaciele oraz zaproszeni goście mogą zostawić pamiątkowy wpis. Dzięki temu książka jest piękną pamiątką Komunii Świętej, którą z dumą i przyjemnością można przeglądać nawet po upływie wielu lat.

W publikacji znajduje się także modlitewnik zawierający najważniejsze modlitwy pomocne w należytym formowaniu sumienia dziecka przystępującego do Pierwszej Komunii Świętej.

Atutem książki jest unikatowa szata graficzna. Do publikacji dołączony został obrazek pamiątkowy, który oprawiony w ramkę, stanie się naoczną pamiątką Pierwszej Komunii Świętej.

Doskonały pomysł na prezent komunijny."

Książka "Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej" - oprawa twarda - Wydawnictwo Świętego Filipa Apostoła. Książka posiada 32 stron i została wydana w 2018 r. Cena 17.23 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Produkty podobne: