pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
książka:

Dobry gliniarz / To nie jest amerykański film. PAKIET

Dane szczegółowe:
Producent: DRAGON
Rok wyd.: 2021
Oprawa: twarda
Ilość stron: 848 s.
EAN: 5907784417732
ISBN: 5907784417732
Data: 2021-11-22
38.43 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Dobry gliniarz
Charles Campisi przez 18 lat był szefem IAD, wydziału spraw wewnętrznych NYPD. To trudna robota i trudny świat. To świat pełen kłamstw, oszustw i zdrad, świat kapusiów i informatorów, pluskiew i podsłuchów, inwigilacji i tajnych operacji. To świat dobrych policjantów, którzy stali się źli, i złych, którzy stali się gorsi. Świat gliniarzy rabujących i kradnących, handlujących narkotykami, nadużywających ich, gwałcących, a nawet mordujących ludzi.
Fascynująca opowieść o kulisach pracy w nowojorskiej policji. O dobrych gliniarzach, którym udaje się powstrzymać tych złych. Ta historia wydarzyła się naprawdę!
To nie jest amerykański film
Matka Oliwii została porwana przez nieznanych sprawców. Kiedy wydaje się już, że nie ma szans odnaleźć jej żywej, niespodziewanie wraca do domu. Odmawia współpracy z policją, a o koszmarze, jaki przeszła, świadczą tylko potworne obrażenia na jej ciele. Oliwia jako psychoterapeutka próbuje nakłonić matkę do złożenia zeznań. Nie wie, że sama także jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie.
Brutalny gwałt, rodzinne tajemnice i niewyjaśniona zbrodnia z przeszłości. Najnowsza powieść Nadii Szagdaj to mocny thriller trzymający w napięciu do ostatniej strony. Nie odgadniesz, jak kończy się ta historia...

Książka "Dobry gliniarz / To nie jest amerykański film. PAKIET" - Nadia Szagdaj, Charles Campisi, Gordon Dillow - oprawa twarda - Wydawnictwo DRAGON. Książka posiada 848 stron i została wydana w 2021 r. Cena 38.43 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.