pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Buntowniczka z pustyni / Zdrajca tronu. PAKIET

Autor książki:

Alwyn Hamilton

Dane szczegółowe:
Wydawca: Czwarta Strona
Rok wyd.: 2018
Oprawa: twarda
Ilość stron: 1432 s.
Wymiar: 130x210 mm
EAN: 9788379760534
ISBN: 978-83-7976-053-4
Data: 2018-11-02
Cena wydawcy: 68.06 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Seria bardziej wybuchowa niż proch strzelniczy! Światowy bestseller autorki nagrodzonej Goodreads Choice Awards.
Bezkresne piaski pustyni przemierzają tajemnicze bestie, w których żyłach płynie czysty ogień. Krążą pogłoski, że istnieją jeszcze takie miejsca, w których dżiny wciąż parają się czarami. Lud Miraji coraz mocniej występuje przeciwko tyranii Sułtana. Każda noc pośród wydm pełna jest niebezpieczeństw i magii. Jednak osada Dustwalk nie jest ani magiczna, ani mistyczna to zabita deskami dziura, którą nastoletnia Amani pragnie opuścić przy najbliższej okazji.
Buntowniczka wierzy, że dzięki talentowi w posługiwaniu się bronią, uda jej się uciec spod opieki despotycznego wuja. Podczas zawodów strzeleckich poznaje Jina tajemniczego i przystojnego cudzoziemca, który może jej pomóc w realizacji planów. Amani nie przepuszcza jednak, że jedna, ryzykowana decyzja, sprawi, że będzie musiała uciekać przed armią Sułtana, ramię w ramię ze zbiegiem oskarżonym o zdradę stanu.

Książka "Buntowniczka z pustyni / Zdrajca tronu. PAKIET" - Alwyn Hamilton - oprawa twarda - Wydawnictwo Czwarta Strona. Książka posiada 1432 stron i została wydana w 2018 r.