pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Blondynka w Paragwaju/Blondynka w Urugwaju. PAKIET
Tytuł książki:

Blondynka w Paragwaju/Blondynka w Urugwaju. PAKIET

Autor książki:

Beata Pawlikowska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Edipresse
Rok wyd.: 2018
Oprawa: twarda
Ilość stron: 688 s.
Wymiar: 215x153 mm
EAN: 9788381179911
ISBN: 978-83-8117-991-1
Data: 2021-03-03
Cena wydawcy: 7.92 złpozycja niedostępna
Produkty podobne:

Blondynka w Paragwaju
W najdalszym zakątku Paragwaju jest wioska, do której nie prowadzi żadna droga. Można tam tylko dopłynąć towarową łodzią, która raz w tygodniu wypływa z portu w odległym o trzy dni drogi mieście Concepción. To był mój cel. Dostać się do najdalej na północ wysuniętej ludzkiej osady położonej na bagnach tuż przy granicy z Brazylią i Boliwią.
Samotna wyprawa przez jeden z najmniej znanych krajów Ameryki Południowej. Pełna przygód, odkryć, zachwytów i smaku yerba mate. Największe wodospady świata Iguau i nowe zakończenie Martina Edena, które napisałam nocą płynąc łodzią po rzece Paragwaj.
Blondynka w Urugwaju
Byłam we wszystkich krajach Ameryki Południowej.
Z wyjątkiem jednego.
A więc Urugwaj
Wyruszyłam na samotną wyprawę do kraju, gdzie posiadanie, sprzedawanie i palenie marihuany jest legalne, każdy uczeń w szkole dostaje darmowego laptopa, a narodowym daniem jest miejscowa odmiana hamburgera.
Wędrowałam przez dzikie pastwiska w krainie urugwajskich kowbojów i po ulicach jednej z najdziwniejszych stolic świata - Montevideo, by w końcu dotrzeć na koniec świata w szalonej osadzie zbudowanej na piasku nad brzegiem oceanu.
Przygoda!

Książka "Blondynka w Paragwaju/Blondynka w Urugwaju. PAKIET" - Beata Pawlikowska - oprawa twarda - Wydawnictwo Edipresse. Książka posiada 688 stron i została wydana w 2018 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Beata Pawlikowska - autor m.in.: