pokaz koszyk
tylko: autor tytuł  24h
»
»
»
Ortodoncja dla higienistek stomatologicznych. Seria: Biblioteka Dent...
książka:

Ortodoncja dla higienistek stomatologicznych. Seria: Biblioteka Dent Group

Dane szczegółowe:
Wydawca: Elamed
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 106 s.
Wymiar: 160x240 mm
EAN: 9788361190899
ISBN: 9788361190899
Data: 2016-11-04
pozycja niedostępna

Ortodoncja dla higienistek stomatologicznych. Seria: Biblioteka Dent Group - Anna Kolberska, Joanna Janiszewska-Olszowska, Katarzyna Ostrowska - opis książki:

"Bogato ilustrowany podręcznik "Ortodoncja dla higienistek stomatologicznych" spełnia oczekiwania, zarówno przyszłych jak i już pracujących higienistek, może być również wykorzystany przez lekarzy dentystów i studentów stomatologii w celu odpowiedniego przygotowania do pracy zespołowej w ortodoncji"
dr hab. n. med. Dariusz Skaba
"Autorki w kilku rozdziałach w sposób czytelny i zwięzły przedstawiły podstawowe zagadnienia z zakresu ortodoncji. Bardzo interesującym jest ilustrowany rozdział poświęcony instrumentarium ortodontycznemu i leczeniu aparatami zdejmowanymi i stałymi oraz asystowaniu w ortodoncji z podkreśleniem roli czynnej asysty w poszczególnych zabiegach. Bardzo polecam rozdział poświęcony profesjonalnej profilaktyce i higienie, w którym zawarte są bardzo szczegółowe praktyczne wskazówki i schematy postepowania w zależności od rodzaju stosowanych aparatów ortodontycznych oraz profesjonalnie opracowane wytyczne dla pacjenta ortodontycznego w zakresie higieny jamy ustnej".

dr hab. n. med. Dariusz Skaba

Książka Ortodoncja dla higienistek stomatologicznych. Seria: Biblioteka Dent Group - oprawa miękka - Wydawnictwo Elamed.

Książka posiada 106 stron i została wydana w 2016 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Ortodoncja dla higienistek stomatologicznych. Seria: Biblioteka Dent..."
Anna Kolberska, Joanna Janiszewska-Olszowska, Katarzyna Ostrowska - autor m.in.:
Sny. Klucz do podświadomości - okładka książki
Sny. Klucz do podświadomości Katarzyna Ostrowska;