pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Ogarnąć czas. 25 sposobów na produktywność dla wiecznie zajętych i dorosłych z ADHD

Autor książki:

Risa Williams

Dane szczegółowe:
Wydawca: Publicat
Rok wyd.: 2023
Oprawa: miękka
Ilość stron: 216 s.
EAN: 9788327126658
ISBN: 978-83-2712-665-8
Data: 2023-05-15
28.57 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Czy masz wrażenie, że czas wiecznie przecieka ci przez palce Czy twoja lista rzeczy do zrobienia nigdy się nie kończy Dobre wykorzystanie czasu, jakim dysponujemy, bywa trudnym zadaniem. Ta książka ma to jednak ułatwić. Poradnik skupia się na 25 praktycznych metodach i strategiach, które pomogą ci znaleźć motywację, osiągać cele i zmniejszyć stres związany z organizowaniem swojego czasu. Opisane przez autorkę narzędzia powstały na bazie terapii poznawczo-behawioralnej, treningu uważności i terapii narracyjnej. Dzięki ich różnorodności z pewnością znajdziesz takie, które najlepiej sprawdzą się w twoim życiu, ułatwią wykonywanie codziennych obowiązków i przyniosą inne pozytywne zmiany.

RISA WILLIAMS jest licencjonowaną terapeutką kliniczną, która praktykuje w Los Angeles i specjalizuje się w zagadnieniach zarządzania czasem oraz zwalczania stanów lękowych.

Ta książka okazała się fantastycznym odkryciem - to niesłychanie użyteczny zestaw narzędzi zarówno dla osób, które podejmują pierwsze próby zapanowania nad ADHD, jak i dla wszystkich, którzy mają problemy z zarządzaniem swoim czasem .

Mike Feldmeier, lekarz psychiatra, levelupmentalhealth.com
Zrozumiałe objaśnienia pomagają przyjąć pozytywne nastawienie, a do tego są błyskotliwe i zabawne. Dzięki tej książce dostrzegłem sytuacje, kiedy wchodzę w tryb robota. Zacząłem też bardziej świadomie spoglądać na swoją codzienną egzystencję .

Ezra Werb, specjalista terapii edukacyjnej i autor książki "Teach for Attention! A Tool Belt of Strategies for Engaging Students with Attention Challenges"
Jako właścicielka firmy mogę napisać, że ta książka całkowicie zmieniła moje podejście do czasu! Większość z nas nie ma pojęcia, od czego zacząć, ale Risa Williams przedstawia szczegółowe rozwiązania, dzięki którym spojrzysz na czas w nowy sposób. Pomoże ci to odnosić sukcesy i wpłynie pozytywnie na twój dobrostan .

Dr Tarryn Mac Carthy, autorka podcastu The Business of Happiness, trenerka pomyślności i szczęścia

Książka "Ogarnąć czas. 25 sposobów na produktywność dla wiecznie zajętych i dorosłych z ADHD" - Risa Williams - oprawa miękka - Wydawnictwo Publicat. Książka posiada 216 stron i została wydana w 2023 r. Cena 28.57 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.