pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Księgarnia »
Książki »
»
O biznesie w internecie. Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale baliście...
książka:

O biznesie w internecie. Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale baliście się zapytać

Dane szczegółowe:
Wydawca: one press
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 240 s.
Wymiar: 140x208 mm
EAN: 9788324671199
ISBN: 978-83-246-7119-9
Data: 2013-05-08
Cena wydawcy: 39.90 złpozycja niedostępna

O biznesie w internecie. Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale baliście się zapytać - Paweł Borek, Anna Koronowicz, Ula Lachowicz, Jan Makulec, Wojciech Petriczek, Karol Zieliński - opis książki:

Jak z powodzeniem prowadzić e-biznes i nie zgubić się w możliwościach, które daje internet

Coraz więcej kupujemy i sprzedajemy przez internet - polski rynek e-commerce wyceniany jest już na ok. 21,5 mld złotych*. Jednak na co dzień nie zastanawiamy się, jak to wszystko działa ani jak jest regulowane przez prawo. Dopiero gdy chcemy stworzyć własny startup czy sprzedawać coś w internecie, pojawiają się pierwsze pytania. Na część z nich odpowiemy sobie już na etapie planowania biznesu, ale część zaskoczy nas dopiero wtedy, gdy rozpoczniemy działalność. Dlatego warto jak najwcześniej poznać specyfikę i reguły prowadzenia e-biznesu.

Niniejsza książka w praktyczny sposób opisuje różne aspekty działalności w internecie. Autorzy przyglądają się zarówno startupom, jak i e-biznesowi w ogóle. Wspólnie z Czytelnikami zastanawiają się nad promowaniem firmy w sieci oraz płynącymi z tego korzyściami. Omawiają też specyfikę sprzedaży i obsługi klienta w świecie wirtualnym. Poruszają tematy, o których często zapominamy lub wręcz nie uświadamiamy sobie ich istnienia, a przecież kwestie prawne oraz bezpieczeństwo i przepływ pieniędzy są kluczowe dla każdego e-biznesu. Krótkie teksty w formie pytań i odpowiedzi omawiają wszystkie kluczowe obszary, szczególnie interesujące dla osób chcących prowadzić działalność w internecie. Odpowiedzi na pytania, których do tej pory nie mieliście komu zadać!

* dane na 2012 rok według szacunków SMB, Kelkoo, Forrester Research

Książka „O biznesie w internecie. Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale baliście się zapytać” - oprawa miękka - Wydawnictwo one press.

Książka posiada 240 stron i została wydana w 2013 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "O biznesie w internecie. Wszystko co chcielibyście wiedzieć, ale baliście..."