pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
okładka książki - Sylfida
Sylfida 26.19 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Krwawiące serce Azji. Korzenie
Krwawiące serce Azji. Korzenie kalifatu 23.29 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Rozłąka. Seria: Uczta wyobraźni
Rozłąka. Seria: Uczta wyobraźni 33.13 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Wyprawa błazna. Bastard i Błazen.
Wyprawa błazna. Bastard i Błazen. Tom 2... 38.12 zł pozycja dostępna!
książka:

Nimfa

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 356 s.
EAN: 9788380837201
ISBN: 978-83-8083-720-1
Data: 2017-10-20
Cena wydawcy: 34.00 złpozycja niedostępna

Nimfa - Agata J. Prosińska - opis książki:

Zadaj sobie pytanie: Ty zawładniesz Eterem czy on Tobą?
Bernard Oaken po pamiętnych wakacjach w Shieldaig wraca do domu w Cambridge. Niezwykłe wydarzenia, których był uczestnikiem latem, mają swój dalszy ciąg. Sprawy przybierają niezbyt fortunny obrót. Odżywają dawne kłopoty w szkole, do których dochodzi jeden nowy, równie uroczy, co kłopotliwy: Autumn będzie teraz jego koleżanką z ławki. Stanie się to źródłem wielu plotek i intryg, jednak Strażnik i sylfida będą mieli groźniejszych przeciwników niż szkolni koledzy. Będą musieli stawić czoła Zakonowi Edynburskiemu - tajemniczej organizacji, której ani proweniencja, ani intencje nie są do końca znane?
- Zakon Edynburski wzywa pana Oakena na próbę - powiedział równie pozbawionym emocji głosem jak Thain i Quentin. Myślałem, że tylko oni są tacy oziębli. Być może wszyscy członkowie Zakonu wydawali się? pozbawieni uczuć, niczym Duchy?
- Tak szybko? Nie widzi pan, że właśnie robiłem sobie maseczkę upiększającą? - burknąłem, gdy wzrok chłopaka zatrzymał się na mojej twarzy.

- To nie pora na żarty, Bernardzie - skarciła mnie Rían, jednak w jej głosie usłyszałem zmartwienie.

Wytarłem ostentacyjnie twarz ze śmietany i położyłem z hukiem, o ile to był huk, ścierkę na stół. Zakonnik się nie poruszył. Nosiło mnie z powodu tego, co zrobili Autumn. Pamiętałem jednak słowa Thaina.

Potrzebowaliśmy ich bardziej niż oni nas.

Agata Julia Prosińska - urodzona 15.02.1999 roku w Gołdapi, dumna mieszkanka Mazur Garbatych. Pierwsze próby literackie podjęła już jako pięciolatka. W 2009 roku wygrała konkurs plastyczno-literacki zorganizowany przez Miejsko-Powiatową Bibliotekę Publiczną oraz Warmińsko-Mazurską Bibliotekę Pedagogiczną w Olecku pod nazwą "Moja pierwsza książka" (napisała i zilustrowała opowiadanie pod tytułem "Elly Mc Donald").

Agata pisze powieści, sztuki teatralne oraz wiersze. Kiedy nie pisze, rysuje portrety, czyta książki, ogląda filmy i seriale oraz lepi figurki z plasteliny. Interesuje się również filozofią. Prowadzi także stronę internetową (www.agprosinska.com) w języku polskim i angielskim, gdzie zamieszcza swoją twórczość oraz recenzuje filmy i książki.

Książka „Nimfa” - oprawa miękka - Wydawnictwo Novae Res.

Książka posiada 356 stron i została wydana w 2017 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Nimfa"
Agata J. Prosińska - autor m.in.:
Sylfida - okładka książki
Sylfida Agata J. Prosińska;
Kupujący tę pozycję zamówili również: