pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
książka:

Niezbędnik małego Chrześcijanina. Prezent na chrzest. Trzy piękne książki w środku

Dane szczegółowe:
Producent: Diecezjalne
Rok wyd.: 2017
Oprawa: twarda
Ilość stron: 24 s.
EAN: 5900336015790
Data: 2017-03-01
20.53 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Bardzo efektowny i tani prezent na chrzest lub z okazji urodzin dziecka. Trzy książki dla dzieci w bardzo gustownej walizeczce.

Pierwszy tytuł to Kronika małego chrześcijanina - książka, w której zapisuje się najważniejsze daty z życia dziecka: datę urodzin, chrztu, wyżęcia się pierwszego zęba. Książka zawiera też drzewo genealogiczne do uzupełnienia.

Druga książeczka to Mój modlitewnik, czyli dziecięce modlitwy. Tytuł zawiera zarówno ilustrowane najpopularniejsze modlitwy, takie jak Ojcze nasz czy rymowane akty wiary, ale także proste modlitwy dla dziecka - za przyjaciół, przed snem itd.

Trzeci tytuł Historie biblijne, czyli najprościej mówiąc: biblia dla dzieci. Ilustrowane opowieści biblijne opowiedziane dla najmłodszych. Krótkie, proste zdania sprawiają, że historie te zachwycają nawet najmniejsze dzieci. Dziecko pozna z nich najważniejsze sceny z Nowego i Starego Testamentu.

Idealny prezent na chrzciny lub upominek na pierwsze urodziny.

Książka "Niezbędnik małego Chrześcijanina. Prezent na chrzest. Trzy piękne książki w środku" - oprawa twarda - Wydawnictwo Diecezjalne. Książka posiada 24 stron i została wydana w 2017 r. Cena 20.53 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]