pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
okładka książki - Zasada żniwa
Zasada żniwa 9.42 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Bóg żywy - ewangelizacja dzisiaj
Bóg żywy - ewangelizacja dzisiaj 16.78 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Wprowadzenie w chrześcijaństwo
Wprowadzenie w chrześcijaństwo 36.13 zł pozycja dostępna!
Księgarnia »
Książki »
»
Niewierny. Świadectwo nawróconego na chrześcijaństwo muzułmanina ściganego...
książka:

Niewierny. Świadectwo nawróconego na chrześcijaństwo muzułmanina ściganego przez islamskich terrorystów

autor:

Ali Husnain

Dane szczegółowe:
Wydawca: eSPe
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 352 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788374827553
ISBN: 978-83-7482-755-3
Data: 2016-05-16
Cena wydawcy: 39.90 złpozycja niedostępna

Niewierny. Świadectwo nawróconego na chrześcijaństwo muzułmanina ściganego przez islamskich terrorystów - Ali Husnain - opis książki:

Ali miał przed sobą wspaniałą przyszłość. Należał do wywodzącej się od Mahometa bogatej pakistańskiej rodziny z której pochodziło wielu szyickich przewodników duchowych. Czekała na niego kariera sława życie pełne dostatku i uznania. A on to wszystko odrzucił dla Prawdy którą odnalazł. Podczas pobytu u swojej cioci w Anglii przeżył realne spotkanie z Jezusem który obiecał mu odpuszczenie grzechów i życie wieczne. Wiedział że po powrocie do Pakistanu nie może nikomu o tym powiedzieć bo za odstępstwo od islamu grozi tam śmierć. Jednak po kryjomu modlił się do Tego który zmienił radykalnie jego życie. Któregoś dnia podzielił się swoją wiarą w Jezusa z kolegami i wkrótce został brutalnie zaatakowany nożem przez islamskich terrorystów. Lekarze uznali że nie są w stanie uratować mu życia. W stanie śmierci klinicznej ponownie spotkał Jezusa który powiedział mu że nie pozwoli mu umrzeć i będzie go chronić. Ali rzeczywiście cudownie wyzdrowiał jednak terroryści nie zamierzali zostawić go w spokoju. Nie chcąc porzucać swojej nowej wiary Ali musiał opuścić przyjaciół rodzinę i w końcu swój kraj. Ale i w Anglii dokąd uciekł znaleźli go islamiści. Ścigany jak łowne zwierzę odrzucony przez rodzinę zagrożony wizją deportacji do Pakistanu co oznaczałoby dla niego pewną śmierć jedyną nadzieję mógł pokładać w Panu za którym zdecydował się podążać bez względu na wszystko.

Świadectwo Alego to znakomita inspiracja dla wszystkich którzy doświadczają przeciwności i problemów. Pokazuje ono że jeśli jest z nami Jezus nikt i nic nie jest w stanie nas zwyciężyć i że relacja z Nim jest warta więcej niż wszystkie zaszczyty tego świata.

Ali Husnain mieszka obecnie w Wielkiej Brytanii i chce poświęcić życie głoszeniu Dobrej Nowiny muzułmanom.

Książka „Niewierny. Świadectwo nawróconego na chrześcijaństwo muzułmanina ściganego przez islamskich terrorystów” - oprawa miękka - Wydawnictwo eSPe.

Książka posiada 352 stron i została wydana w 2016 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Niewierny. Świadectwo nawróconego na chrześcijaństwo muzułmanina ściganego..."
Ali Husnain - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Spotkaliśmy się za wcześnie - okładka książki
Spotkaliśmy się za wcześnie ks. Marek Chrzanowski FDP
Wychowanie integralne w edukacji - okładka książki
Wychowanie integralne w edukacji katolickiej.... s. Maria Opiela, Ewelina Świdrak, Małgorzata Łobacz (red.)