pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Nieustraszony

Autor książki:

Eric Blehm

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo M
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 300 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788380210271
ISBN: 978-83-8021-027-1
Data: 2015-03-10
Przecena!!! 16.96  39.90  22.94 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

"Nieustraszony" Erica Blehma to bestsellerowa w USA, poruszająca historia Adama Browna, operatora Navy Seals, najbardziej elitarnej jednostki wojskowej na świecie, który zginął podczas akcji w Afganistanie 17 marca 2010 roku. Nie jest to typowa opowieść o wojnie, ale nakreślony przez jego bliskich i towarzyszy broni, niezwykły obraz człowieka, który zanim stał się jednym z najlepszych żołnierzy na świecie, stoczył najtrudniejszą walkę w swoim życiu, walkę o rodzinę z uzależnieniem od narkotyków. Chris Kyle, słynny amerykański snajper powiedział o Adamie Brownie, że był bohaterem w całym tego słowa znaczeniu. Jego odwaga, oddanie, poświęcenie w walce, wsparcie, jakiego udzielał innym oraz umiejętności sprawiły, że pozwolono mu służyć w jednostkach szturmowych nawet wtedy, kiedy widział już tylko na jedno oko, a jego ręka nie była do końca sprawna po zmiażdżeniu. Przeznaczano go do najtrudniejszych akcji, szukał m.in. Osamy Bin Ladena. Zginął podczas niemal samobójczej akcji likwidowania jednego z talibskich przywódców. Niedługo przed śmiercią - jakby przeczuwając, co może się stać - napisał wzruszający list do dzieci.

Adam Brown zapisał się bardzo dobrze także w pamięci polskich GROM-owców, z którymi dane mu było wspólnie służyć. Jego nazwisko wpisali do Memoriału Fundacji SPRZYMIERZENI z GROM

Książka "Nieustraszony" - Eric Blehm - oprawa miękka - Wydawnictwo M. Książka posiada 300 stron i została wydana w 2015 r. Cena 16.96 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Rasputin - okładka książki

Rasputin

Douglas Smith
Afgański tryptyk - okładka książki

Afgański tryptyk

Agata Parafjańczuk
Produkty podobne:
Ucieczka na szczyt - okładka książki

Ucieczka na szczyt

Bernadette McDonald