pokaz koszyk
tylko: autor tytuł  24h
podręcznik:

Neurologia. Tom 1

Dane szczegółowe:
Wydawca: Medical Tribune Polska
Rok wyd.: 2014
Oprawa: twarda
Ilość stron: 358 s.
Wymiar: 215x300 mm
EAN: 9788362597994
ISBN: 9788362597994
Data: 2014-02-17
pozycja niedostępna

Neurologia. Tom 1 - Adam Stępień - opis książki:

Przedstawiamy Państwu nowy podręcznik neurologii klinicznej. Omawiamy w nim jednostki chorobowe, z którymi spotykamy się w naszej codziennej praktyce. Książka przeznaczona jest dla lekarzy specjalizujących się w tej dziedzinie medycyny oraz lekarzy innych specjalności, a także dla studentów. W ostatnich latach na rynku wydawniczym dostępne były głównie tłumaczenia podręczników obcojęzycznych. Istniała zatem potrzeba przygotowania książki opartej na wiedzy i doświadczeniu polskich neurologów. Podstawowym przesłaniem przy jej tworzeniu było dostarczenie Czytelnikowi najnowszych wiadomości z zakresu neurologii klinicznej.

Układ książki pozwala zarówno na stopniowe zdobywanie wiedzy, jak i na szybkie odnalezienie interesującego zagadnienia. Szeroko omawiamy nowoczesną diagnostykę na podstawie objawów podmiotowych i przedmiotowych oraz badań biochemicznych i neuroobrazowych.

Dysponujemy obecnie wieloma nowoczesnymi metodami diagnostycznymi pozwalającymi na wczesne i skuteczniejsze niż kiedyś leczenie. Zagadnienia te przedstawiamy zgodnie z najnowszą wiedzą.( ) Podręcznik, który oddajemy do Państwa rąk, jest dziełem zbiorowym. W zespole autorów znaleźli się uznani i doświadczeni specjaliści. prof. dr hab. n. med. Adam Stępień

Książka Neurologia. Tom 1 - oprawa twarda - Wydawnictwo Medical Tribune Polska.

Książka posiada 358 stron i została wydana w 2014 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Neurologia. Tom 1"
Adam Stępień (red.) - autor m.in.:
Bóle głowy - okładka książki
Bóle głowy Adam Stępień;