pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Najpiękniejsze wiersze. Zapach czekolady
Tytuł książki:

Najpiękniejsze wiersze. Zapach czekolady

Autor książki:

Danuta Wawiłow

Dane szczegółowe:
Wydawca: Greg
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 120 s.
Wymiar: 173x245 mm
EAN: 9788375179163
ISBN: 978-83-7517-916-3
Data: 2018-11-20
9.19  12.98  3.79 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Najpiękniejsze wiersze. Zapach czekolady - opis książki:

Najpiękniejsze wiersze. Zapach czekolady w serii Kolorowa Klasyka to najpiękniejsze kolorowe wydanie wierszy Danuty Wawiłow na rynku! Książka zawiera wspaniałe, barwne ilustracje, jej atutem jest duża, ułatwiająca szybkie czytanie czcionka. Edycja na szlachetnym papierze, bardzo trwała i estetyczna.

Wiersze Danuty Wawiłow wpisują się w znany od lat kanon literatury dla dzieci. Nic dziwnego - poruszają najważniejsze dla dzieci tematy, pełne są zwariowanej zabawy, uśmiechu i radości, ciepła i bliskich relacji z rodzicami. Nie jest to jednak świat przesłodzony, sztuczny - utwory dotykają też różnych problemów, są nastrojowe, liryczne, czasem smutne, a niekiedy zaskakują i skłaniają do refleksji.

Bez wątpienia poetka kochała dzieci, rozumiała je i umiała tworzyć wiersze, które przemawiają do małych czytelników, a jednocześnie potrafią wywołać uśmiech również na twarzy czytającego dorosłego. Zapach czekolady. Najpiękniejsze wiersze dla dzieci to zbiór przepięknie ilustrowanych tekstów, które zabiorą każdego w niezapomnianą, magiczną podróż przez świat, w którym wszystko może się zdarzyć. Zapraszamy do lektury!

Książka "Najpiękniejsze wiersze. Zapach czekolady" - Danuta Wawiłow - oprawa miękka - Wydawnictwo Greg. Książka posiada 120 stron i została wydana w 2018 r. Cena 9.19 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]