pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Nabożeństwo pierwszych piątków miesiąca ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa

Dane szczegółowe:
Wydawca: Promic
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 64 s.
EAN: 9788375028928
ISBN: 978-83-7502-892-8
Data: 2021-09-28
7.84 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Pan Jezus zechciał, aby nabożeństwo ku czci Jego Najświętszego Serca miało przede wszystkim charakter ekspiacyjny, wynagradzający za grzechy, które najbardziej ranią Boże Serce. Każdego, kto je podejmie, będzie uwrażliwiało na wszelką nieprawość i niegodziwość oraz motywowało do walki z własnym grzechem, który tak bardzo oddziela nas od miłości Boga. Jest też niezwykłym zaproszeniem do zjednoczenia naszego serca z Sercem Jezusa i zachętą do odpowiedzi na Jego niewyobrażalną miłość ku nam.
Publikacja jest bogatym zbiorem różnorodnych modlitw, aktów strzelistych, rozważań i pouczeń przeznaczonych na nabożeństwo pierwszych piątków miesiąca. Wyjaśnia ich znaczenie i podaje obietnice związane z tym nabożeństwem. Zawiera refleksje zaczerpnięte od różnych świętych i odpusty.

Książka "Nabożeństwo pierwszych piątków miesiąca ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa" - praca zbiorowa - oprawa miękka - Wydawnictwo Promic. Książka posiada 64 stron i została wydana w 2021 r. Cena 7.84 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]