pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Myślę, mówię, opowiadam. Materiały do ćwiczeń dla osób z afazją oraz...
Tytuł książki:

Myślę, mówię, opowiadam. Materiały do ćwiczeń dla osób z afazją oraz do ogólnej terapii i profilaktyki logopedycznej

Dane szczegółowe:
Wydawca: HARMONIA
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 120 s.
Wymiar: 220x300 mm
EAN: 9788371346682
ISBN: 978-83-7134-668-2
Data: 2013-10-04
34.57  43.00  8.43 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Myślę, mówię, opowiadam. Materiały do ćwiczeń dla osób z afazją oraz do ogólnej terapii i profilaktyki logopedycznej - opis książki:

Publikacja Myślę, mówię, opowiadam zawiera tematycznie pogrupowane ćwiczenia, ilustracje oraz zestawy wyrazów przeznaczone do terapii i rewalidacji mowy. W teczce znajduje się zbiór ponad 300 kolorowych obrazków przedstawiających podstawowe przedmioty, miejsca, osoby, zwierzęta, cechy, czynności, a nawet relacje przestrzenne, przyczynowo-skutkowe czy historyjki obrazkowe. Do ilustracji opracowano zestaw 23 scenariuszy z ćwiczeniami uszeregowanymi według stopnia trudności oraz zasad postępowania terapeutycznego. Materiał słowno-ilustracyjny został dobrany tak, aby zarówno uczyć, jak i bawić. Proponowane ćwiczenia rozwijają mowę pod względem leksykalnym, gramatycznym, semantycznym, a także usprawniają naukę czytania i pisania.

Niniejsza publikacja ma charakter uniwersalny. Kierowana jest w szczególności do osób dorosłych z afazją, ale pomocna będzie także w terapii wymowy, opóźnionego rozwoju mowy oraz usprawnianiu komunikacji językowej dzieci.

Niniejsze opracowanie będzie świetnie służyć do budowania oraz przywracania umiejętności językowych pacjentów zarówno w gabinetach terapeutycznych, jak i w terapii domowej.

Z recenzji dr Anny Walencik-Topiłko

Książka "Myślę, mówię, opowiadam. Materiały do ćwiczeń dla osób z afazją oraz do ogólnej terapii i profilaktyki logopedycznej" - Katarzyna Szłapa, Iwona Tomasik - oprawa miękka - Wydawnictwo HARMONIA. Książka posiada 120 stron i została wydana w 2013 r. Cena 34.57 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]