pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Motyl i skrzypce (wydanie specjalne)

Autor książki:

Kristy Cambron

Dane szczegółowe:
Wydawca: ZNAK
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 380 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788324063666
ISBN: 978-83-240-6366-6
Data: 2022-03-07
17.31 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:


Kiedy najbliższa osoba skazuje cię na śmierć w Auschwitz
Dramatyczna historia o sile kobiet i miłości
Adele von Bron, utalentowana skrzypaczka, poświęciła wszystko, żeby ratować ostatnich wiedeńskich Żydów. Kiedy na polecenie własnego ojca, wysokiego rangą generała Trzeciej Rzeszy, trafiła do obozu w Auschwitz, jej piękny świat legł w gruzach. Przerażającą codziennością stały się głód, strach i cierpienie.

Kilkadziesiąt lat późnej Sera James, właścicielka galerii sztuki na Manhattanie, angażuje się w poszukiwania portretu młodej skrzypaczki, który pierwszy raz ujrzała, będąc jeszcze dzieckiem. Podczas próby odnalezienia zaginionego arcydzieła los stawia na jej drodze Williama Hanovera, którego dziadek może być kluczem do rozwiązania zagadki dziewczyny z obrazu.

Motyl i skrzypce to poruszająca opowieść o odkrywaniu piękna w najstraszniejszych miejscach: mrocznych zakątkach Auschwitz i zakamarkach poranionych serc. To również historia o tym, jak nie stracić wiary w Boga nawet w samym środku piekła.

Biogram:
Kristy Cambron – autorka bestsellerowych i wielokrotnie nagradzanych powieści historycznych oraz książek non-fiction z zakresu religii. Z wykształcenia jest historykiem sztuki. Od kilkunastu lat prowadzi warsztaty rozwojowe dla kobiet.

Mieszka w Indianie wraz z mężem i trzema synami.

Książka "Motyl i skrzypce (wydanie specjalne)" - Kristy Cambron - oprawa Miękka - Wydawnictwo ZNAK. Książka posiada 380 stron i została wydana w 2021 r. Cena 17.31 zł. Zapraszamy na zakupy!