pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Młokos i diabeł. Cierpienie złamanego serca. Bruderszaft ze śmiercią. Tom 1

Autor książki:

Boris Akunin

Dane szczegółowe:
Wydawca: Replika
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 384 s.
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9788376744896
ISBN: 978-83-7674-489-6
Data: 2015-11-30
Cena wydawcy: 39.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Bruderszaft ze śmiercią to cykl dziesięciu historii utrzymanych w eksperymentalnej konwencji "powieści-filmu", która ma na celu połączenie tekstu literackiego z wizualnością dzieła filmowego. Fabuła całości obraca się wokół rywalizacji pomiędzy wywiadami rosyjskim i niemieckim w czasie I wojny światowej. Wyborny humor i doskonale skonstruowana fabuła tylko potwierdzają kunszt pisarski Borisa Akunina!
Młokos i diabeł
Powieść przedstawia początki rywalizacji wywiadów rosyjskiego i niemieckiego w przededniu I wojny światowej. Doskonale wyszkolony niemiecki agent próbuje ukraść plany rosyjskich operacji wojskowych i wszystko wskazuje na to, że uda mu się przechytrzyć cały carski kontrwywiad. Na jego drodze stanie jednak przypadkowo wplątany w wywiadowczą aferę młody student z Saint Petersburga, Alosza.

Cierpienie złamanego serca
Listopad 1914. Wojna rozprzestrzenia się na całą Europę. Nawet w neutralnej Szwajcarii, daleko poza frontem, rozgrywają się wydarzenia mogące wpłynąć na wynik starć. Sierżant Aleksiej Romanow zostaj

Książka "Młokos i diabeł. Cierpienie złamanego serca. Bruderszaft ze śmiercią. Tom 1" - Boris Akunin - oprawa miękka - Wydawnictwo Replika. Książka posiada 384 stron i została wydana w 2015 r.