pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Mapy twoich myśli
Tytuł książki:

Mapy twoich myśli

Autor książki:

Tony Buzan

Dane szczegółowe:
Wydawca: AHA
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 296 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788372294111
ISBN: 978-83-7229-411-1
Data: 2014-08-22
27.82  34.90  7.08 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Mapy twoich myśli - Tony Buzan - opis książki:

Wystarczy spojrzeć na przykłady zapisków genialnych twórców, takich jak Edison, Leonardo da Vinci czy Beethoven, by zrozumieć, jak daleko odbiegają od martwego schematu linijka pod linijką. Przedstawiona tu koncepcja jest rewolucją w pracy umysłowej! Okazuje się bowiem, że sposób, w jaki zapisujemy myśli, albo ogranicza, albo pobudza naszą kreatywność oraz sprawność pamięci.

Mapy twoich myśli należą do najważniejszych książek napisanych na przełomie wieków dla osób, które pragną w pełni wykorzystać potencjał swojego umysłu. Ten wyjątkowy podręcznik wyjaśnia fundamentalne zasady przebiegu procesów myślowych w mózgu oraz ukazuje, jak uwolnić niewykorzystaną potęgę myślenia i nią pokierować. Pozwala na to mindmapping, tj. szczególny rodzaj notowania, który pobudza procesy myślowe.

Dzięki użyciu słów kluczowych, symboli, kolorów, rytmu i efektu trójwymiarowości uaktywniają się wszystkie ośrodki mózgu, a nie tylko obszary związane z umiejętnościami językowymi i matematycznymi jak w wypadku tradycyjnego notowania linearnego. W rezultacie zwielokrotniamy efektywność pracy mózgu. Ponadto promienista struktura map myśli, odzwierciedlająca naturalną architekturę mózgu, pozwala na błyskawiczną analizę i syntezę informacji, a także ogromnie skraca tempo notowania oraz przeglądania notatek w poszukiwaniu istotnych danych.

Książka „Mapy twoich myśli” - oprawa miękka - Wydawnictwo AHA. Książka posiada 296 stron i została wydana w 2014 r. Cena 27.82 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Mapy twoich myśli"
Tony Buzan - autor m.in.:
Rusz głową - okładka książki
Rusz głową Tony Buzan;
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Rusz głową - okładka książki
Rusz głową Tony Buzan
Produkty podobne:
Rusz głową - okładka książki
Rusz głową Tony Buzan
Bunt mas - okładka książki
Bunt mas José Ortega y Gasset